اقامت با اثبات تمکن مالی

این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)

اقامت با اثبات تمکن مالی چیست؟

 

شاید شما هم مانند بسیاری از مردم به دنبال گرفتن اقامت کشوری ثالث هستید همانطور که میدانید در دنیا انواع اقامت وجود دارد یعنی قوانین اقامتی در کشورهای دنیا خیلی متنوع و بسیار زیاد است.

طوری که شما با داشتن کمی اطلاعات میتوانید اقامت کشور مورد نظر خود را بگیرید ولی همانطور که میدانید گرفتن اقامت مهم نیست اینکه بعد از اقامت شما بتوانید اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل کرده آن هم با هزینه های معقول و بدون مسائل جانبی خیلی مهم است. برای همین ما به شما اقامت با اثبات تمکن مالی را پیشنهاد میکنیم.

این اقامت که به زبان انگلیسی financial independent person و یا به اختصار fip گفته میشود به اشخاصی تعلق میگیرد که از تمکن مالی برخوردار باشند. شخصی که ثابت کند درآمد ماهانه قابل قبولی برای خود و خانواده را دارد شامل می شود.  این اقامت به کل اعضای خانواده تعلق میگیرد.

مدت زمان فرآیند صدور اقامت fip توسط آترون 90 روز کاری می باشد.  روال کار بدین صورت است که بعد ازانعقاد قرارداد با سرپرست خانواده   پرونده در سیر و مجاری قانونی در جریان قرارداده میشود.

فرآیند صدور این اقامت را با مثال و نمونه ای از اقامت های اخذ شده برای یک خانواده توضیح می دهیم: بعد از انعقاد قرارداد و دریافت مدارک مورد نیاز اقامت از فرد متقاضی و تکمیل پرونده مورد نظر داخل سفارت و گرفتن شدن مجوز صدور اقامت برروی پاسپورت های افراد خانواده یک ویزای تایپ D یکساله (ویزای تایپ D یکساله نوعی اقامت میباشد ولی در کلاس ویزا میباشد) چاپ می شود.

مانند نمونه های زیر

ویزای تایپ D 

 

ویزای تایپ D

 

 

ویزای تایپ D

 

 ویزای تایپ D

 

 بعد از اینکه ویزای های تایپ دی در پاسپورت اعضای خانواده صادر شد به مدت دو هفته بعد کل اعضای خانواده به همراه یکی از اعضای موسسه سفری به یونان خواهند داشت تا نسبت به امضا ذیل مدارک اقامت در اداره مهاجرت کشور یونان اقدام کنند. بعد از اینکه این فرآیند تمام شد حدود 10 روز بعد برگه های سند اقامت افراد صادر می شود.

 Blue Paperمانند نمونه های زیر

 

blue paper

 

blue paper

 

blue paper

 

 

blue paper

 

 در مرحله آخر که منجر به صادر شدن اقامت در پاسپورت افراد است 7 روز کاری بعد اقامت های افراد داخل پاسپورتهای آنها چاپ میشود و اقامت آنها از آن زمان شروع می شود.

مانند نمونه های زیر

residency card

 

residency card

 

 

residency card

 

 

residency card

 

با ما تماس بگیرید

کلیک کنید

 

 

 

 اگر میخواهید بدانید مدارک مورد نیاز اقامت با اثبات تمکن مالی را بدانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

مدارک مورد نیاز اقامت 

اگر میخواهید درباره ویزای بلند مدت شینگن یا ویزای مالتی پل بدانید روی لینک زیر کلیک کنید

ویزای مالتیپل شنگن

دیدگاه‌ها  

#1 ضيابخش رضازاده 1396-09-13 20:46
لطفا تماس بگيريد من درخواست اقامت تمكن مالي يونان رو دارم البته تايپ دي گرفتم از يونان ...
------------------------------
جواب
سلام
با شما تماس گرفته میشود
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

در قسمت توضیحات شماره تماس خود را وارد کنید. در نمایش نشان داده نمیشود

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تقویم امروز

يكشنبه 26 آذر 1396.
خورشیدی :
الأحد 29 ربيع أول 1439.
قمری :
Dec 17 2017.
میلادی :