راهنمای سفر به بلژیک

بلژیک کشور کوچک اروپایی است که تاریخچه ای کهن به دوران پیش از میلاد بر میگردد. و با داشتن جاذبه های فراوان همه ساله تعداد زیادی از گردشگران مقصدشان بلژیک است.

آب و هوای این کشور معتدل بوده و گرما و سرمای آن در حد نرمال است. البته در کل ماه های سال بارندگی در آن وجود دارد. به طور خلاصه می توان گفت که کشور بلژیک با داشتن فرهنگی غنی و کهن و دارا بودن جاذبه های طبیعی و تاریخی متعدد و زیبا یک مقصد عالی برای گردشگری می باشد.

تور بلژیک ؛ شهر بروکسل

شهر بروکسل علاوه بر اینکه پایتخت بلژیک است پایتخت اتحادیه اروپا محسوب می شود و به همین دلیل اهمیت سیاسی و تجاری این شهر در کل اروپا مشهود است. البته جاذبه های گردشگری هم در گوشه و کنار شهر دیده می شود و می توانید چند روزی با دیدن آنها لذت ببرید.

بناها و عمارت ها و کاخ های قدیمی مربوط به قرون وسطی شهر بروکسل در کنار ساختمان و برج های بلند و مجلل جذابیت های شهر را دو چندان کرده است. هم چنین موزه های فراوان، کلیساهای باشکوه، گالری های متعدد هنرمندان اروپایی از دیگر جاذبه های توریستی شهر می باشد. از لحاظ جاذبه های طبیعی دارای چندین پارک تفریحی است. در ادامه این مطلب به گوشه از این جاذبه ها اشاره می کنیم

 

آژانس مسافرتی شمیران گشت

تلفن تماس: ۲۶۲۰۶۳۵۷  ۲۶۲۰۶۴۷۹

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت