راهنمای سفر به سوئیس

سوئیس در یک کلام با کوه های سر به فلک کشیده آلپ و چشم اندازهای بی نظیر طبیعی، دریاچه ها و رودخانه ها شناخته می شود. بنابراین مقصد تعداد زیادی از گردشگران عاشق طبیعت گردی و ماجراجو می باشد. شمامی توانید تور سوئیس را در سایت آژانس شمیران گشت رزرو کنید تا لحظات خوشی را برای شما رقم بزنیم برای بهره بردن از تور ارزان سوئیس می توانید از تور لحظه آخری سوئیس استفاده کنید. هم چنین شما برای اطمینان از قیمت تور سوئیس ما، با کمی سرچ در گوگل متوجه میشوید ارزان ترین تور سوئیس را با بهترین کیفیت ارائه می کنیم.

تور سوئیس

تور سوئیس

اگر در تابستان به سوئیس سفر می کنید  می توانید از شنا کردن و ورزش ها و تفریحات آبی و آب و هوای معتدل و گاه بارانی آن لذت ببرید ولی چون در تابستان تعداد گردشگران زیاد است در این زمان هزینه های اقامت گاه و خوراکی و در کل هزینه های سفر شما بیشتر خواهد بود. برای صرفه جویی می توانید در اواخر بهار یا در پاییز به سوئیس سفر داشته باشید.

تور سوئیس ؛ شهر زوریخ

زوریخ بزرگترین شهر سوئیس است علت اینکه سالیانه بالغ بر یک میلیون گردشگر از آن بازدید می کنند اینست که دارای جاذبه های طبیعی زیاد،  بافت تاریخی وقدیمی، امکانات رفاهی و تفریحی عالی، موزه ها و نمایشگاه های بین المللی و مناطق تفریحی فراوان می باشد. زوریخ پایتخت شکلات جهان است در سفر به زوریخ حتماً از شکلات آن تهیه کنید.

تور سوئیس (شهر زوریخ)

تور سوئیس (شهر زوریخ)

موزه ملی سوئیس

این موزه مهم ترین و با ارزش ترین آثار باستانی در بین کشورهای اروپایی را در خود جای داده است. بنای این موزه یک قلعه است در سال ۱۸۹۸ توسط گوستاو به سبک قلعه های فرانسوی ساخته شده است.  این موزه مجموعه کاملی از آثار فرهنگی و تاریخی سوئیس را در معرض بازدید عموم قرار داده است.

از آثار باستانی کشف شده مربوط به عصر حجر تا ۸۰۰ سال پس از میلاد و قرون وسطی در سوئیس در این موزه وجود دارد و به طور کل تاریخ سوئیس از ابتدا تا حال حاضر را مشاهده کنید. که در قسمت تاریخی آن ابزار و اشیای بازمانده از اولین اقوام ساکن در سوئیس شامل ابزار شکار چوبی و سنگی و اشیاء مورد استفاده در آن زمان قابل مشاهده است.

تور سوئیس لحظه آخری (موزه ملی)

تور سوئیس لحظه آخری (موزه ملی)

موزه ملی سوئیس گالری های مختلفی از آثار هنری را در بر دارد؛ گالری هنر نقاشی و حکاکی، گالری مجسمه های چوبی، گالری سکه های سوئیسی، آثار تزئینی مربوط به کلیساهای قرون وسطی، مجموعه ساعت های سوئیسی از گذشته تا بحال، مجموعه مربوط به کفش و زیورآلات نمونه ای از آنها هستند.

دریاچه زوریخ

دریاچه زوریخ در قسمت جنوب شرقی شهر قرار دارد. این دریاچه توسط یخچال های طبیعی رشته کوه های آلپ پدیدار شده است.شکل آن به صورت خمیده است، وسعت آن تقریباً ۸۸ کیلومتر مربع که علاوه بر شهر زوریخ به شهرهای سن گالن و شویتز کشیده شده است.

تور سوئیس (دریاچه زوریخ)

تور سوئیس (دریاچه زوریخ)

امروزه این دریاچه به مکانی گردشگری برای تفریح، ورزش، خوشگذرانی و استراحت تبدیل شده است. شرکت های زیادی قایق و کشتی های تفریحی را برای گشت و گذار در دریاچه ارائه می دهند. که با آنها می توانید به جزایر(لوتزلا و اوفنا) و شهرهای اطراف بروید که در ایام خاص کشتی های تفریحی برنامه های متعددی تدارک می بینند.

شما می توانید از مکان های متعدد مخصوص شنا کردن،ساحل سبز آن برای استراحت استفاده کنید. هم چنین اگه علاقه به ورزش های آبی دارید؛ موج سواری ایستاده، موج سواری بادبانی و اسکی روی آب می تواند تجربه خوبی برای شما رقم بزند. برای غذا خوردن هم از رستوران های متعدد که غذای فصلی و محلی ارائه می کنند استفاده کنید.

التستاد زوریخ

محله ای قدیمی در شهر زوریخ می باشد که بناهای تاریخی و معروف شهر نظیر کلیسای سنت پیتر و محله راتائوس متعلق به قرون وسطی در آن وجود دارد. که در اینجا ساختمان های متعدد با معماری قرون وسطی و گوتیک دیده می شود. کلیسای سنت پیتر قدیمی ترین کلیسای شهر است که در سال ۱۵۳۸ بزرگترین ساعت اروپا در آن نصب شده است.

تور ارزان سوئیس (محله قدیمی التستاد زوریخ)

تور ارزان سوئیس (محله قدیمی التستاد زوریخ)

کوه یوتلیبرگ

این کوه در مجاورت شهر و دریاچه زوریخ واقع شده است. اگر علاقه مند به طبیعت گردی و کوهنوردی هستید حتما از این مکان و چشم انداز بکر و زیبای آن دیدن کنید جالب تر این هست که در بالای قله آن یک هتل کوچک وجود دارد که با اقامت در آن شب رویایی را سپری خواهید کرد.

تور سوئیس (کوه یوتلیبرگ زوریخ)

تور سوئیس (کوه یوتلیبرگ زوریخ)

 

شهر برن پایتخت سوئیس

شهر برن دارای جذابیت خاص و دیدنی است، این شهر پایتخت سوئیس است که علاوه بر اهمیت سیاسی و استراتژیک قسمت مهمی از تاریخ و فرهنگ سوئیس در آن قابل مشاهده است.

قیمت تور سوئیس ( شهر برن)

قیمت تور سوئیس ( شهر برن)

رود آر (Aare)  از وسط شهر عبور می کند . پل های متعدد روی این رودخانه  قسمت های مختلف شهر به هم مرتبط کرده است که همین امر زیبایی شهر  را صد چندان کرده است. داشتن موزه های متعدد، خیابان های سنگ فرش شده، قسمت قدیمی مربوط به قرون وسطی، کلیسا و برج ساعت، رستوران های کافه های بین المللی جذاب ترین مناطق گردشگری شهر برن هستند.

قیمت تور سوئیس ( نمای زیبا از رود Aare برن)

قیمت تور سوئیس ( نمای زیبا از رود Aare برن)

قسمت قدیمی شهر برن

شهر قدیمی برن در فهرست آثار جهانی یونسکو قرار دارد. شهری مربوط به قرون وسطی با خیابان های سنگ فرش شده است ساختمان های آن با طاق های زیبا یادگارهایی مربوط به قرن ۱۶ و ۱۷ میلادی هستند که در طبقه  هایپایین ساختمان ها کافه و رستوران و مغازه ها قرار دارد و طبقات  بالایی مسکونی هستند.

تور ارزان سوئیس (محله قدیمی شهر برن)

تور ارزان سوئیس (محله قدیمی شهر برن)

از دیگر جاذبه ای قسمت قدیمی شهر فواره ها و آب نماهای مربوط به قرن ۱۶ است. جالبه که بدانید به دلیل داشتن چشمه های فراوان در قسمت قدیمی شهر برن بیشتر چمشه ها به صورت فواره ساخته شده اند که بر فراز آنها تندیس های زیبایی طراحی شده که از قرون وسطی ظاهر خود را حفظ کرده اند. معروف ترین آبنما مجسمه بچه خور است که از لحاظ ظاهری ترسناک است.

موزه های شهر برن

موزه هنر برن قدیمی ترین موزه هنر سوئیس است که در سال ۱۸۷۹ میلادی ساخته شده که آثاری از هنرمندان معروف ایتالیایی و سوئیسی متعلق به قرن ۱۵ و نقاشی های معروف و بین المللی قرن ۱۹ و ۲۰ میلادی را در خود جای داده است. معروف ترین نقاشی که آثارش در این موزه به چشم می خورد، پیکاسو است.

تور لحظه آخری سوئیس (موزه هنر شهر برن)

تور لحظه آخری سوئیس (موزه هنر شهر برن)

موزه تاریخ برن که مکان آن در یک قلعه متعلق به قرن ۱۵ قرار دارد. اشیای تاریخی از عصر حجر تا زمان رومیان، قرون وسطی تا حال حاضر در این موزه بزرگ به نمایش درآمده است. که در حدود نیم میلیون شیء تاریخی در این مجموعه وجود دارد.

ارزان ترین تور سوئیس (موزه تاریخ برن)

ارزان ترین تور سوئیس (موزه تاریخ برن)

موزه اینشتین تمرکز بر زندگی شخصی وی دارد. در این مجموعه وسایل شخصی، نامه ها، فیلم ها مربوط به دورانی که او در شهر برن در دهه ۱۹۹۰ زندگی کرده ، در معرض عموم قرار گرفته است. اینشتین در شهر بود که نظریه نسبیت را بدست آورد

باغ گیاه شناسی برن

در سفر به شهر برن فرصت دیدن این باغ زیبا و منحصر به فرد را از دست ندهید. حتی اگر به گل و گیاه علاقه ندارید! این مجموعه چندین بخش دارد یک بخش آن مربوط به گل و گیاه کوهستانی اروپا، آسیا و آمریکا می باشد. یک بخش به گونه های گیاهی در حال انقراض اختصاص یافته است. یک بخش دیگر گیاهان مربوط به مناطق بیابانی و نیمه استوایی به نمایش گذاشته است. و جالب ترین قسمت آن بخش مربوط به گیاهان استوایی است که در آن درختان موز و قهوه و نارگیل را مشاهده خواهید کرد.

تور لحظه آخری سوئیس (باغ گیاه شناسی برن)

تور لحظه آخری سوئیس (باغ گیاه شناسی برن)

شهر اینترلاکن سوئیس

همان طور که از نام شهر می توان متوجه شد در بین دو دریاچه Thun و دریاچه Brienz واقع شده و توسط کوه های سربه فلک کشیده احاطه شده است. این شهر یکی از بهترین مکان ها برای تفریحی مرتبط با طبیعت است.

از چشم انداز های بکر طبیعت گرفته تا کافه های دنج در گوشه و کنار شهر همگی حس خوب زندگی را به شما هدیه می دهد. شما هر تفریح و ورزش ماجراجویانه تصور کنید در این شهر می توان انجام داد مثل: دویدن، پیاده روی، قاق سواری، دوچرخه سواری در کوهستان، اسکی، پاراگلایدر، کایت‌ سواری و…

ارزان ترین تور سوئیس (شهر اینترلاکن)

ارزان ترین تور سوئیس (شهر اینترلاکن)

آب و هوای این شهر به دلیل کوهستانی بودن در فصل تابستان ملایم و معتدل است میزان بارندگی سالالیانه بالاست تقریباً در همه ماه های سال این شهر بارندگی دارد. بهترین زمان سفر به این شهر قطعاً فصل تابستان می باشد که می توانید اکثر گشت و گذار و فعالیت ها را در هوای مطبوع و دلنشین آن داشته باشید. البته می توانید در فصل زمستان برای دیدن مناظر زیبای برفی به این شهر بیایید. البته در این فصل نرخ هتل و کافه ها بسیار پایین هست.

دریاچه برینز و دریاچه تون

در قسمت شرقی شهر اینترلاکن دریاچه برینز قرار دارد. پهنه ی آبی آن باریک وچشم نواز است.  دریاچه برینز از  شاخه های باریک رودخانه «Aare»  تغذیه می شود.. موقعیت مکانی آن در بین صخره های آهکی و کوه های بلند قرار دارد. قایق های قدیمی متعلق به سال ۱۹۱۴ که بازسازی شده اند در این دریاچه وجود دارند . در این قایق ها می توانید انواع غذاهای سوئیسی را سرو کنید.

تور لحظه آخری سوئیس (دریاچه Brienz)

تور لحظه آخری سوئیس (دریاچه Brienz)

دریاچه تون باریک و دنباله دار  که با درختان متعدد احاطه شده است. شما  می توانید با شرکت در تورهای کروز این دریاچه از چشم اندازهای طبیعی آن به نحو احسن استفاده کنید. یا برای هزینه کمتر از قایق های پدالی استفاده کنید.

ارزان ترین تور سوئیس (دریاچه تون)

ارزان ترین تور سوئیس (دریاچه تون)

در قسمت غربی دریاچه شهر کوچک تون که دارای منطقه ای متعلق به قرون وسطی است مشاهده خواهید کرد. در ساحل شهر تون قلعه متعلق به سال ۱۱۹۱ وجود دارد که چشم انداز فوق العاده ای از دریاچه  و شهر دارد. که امروزه یک موزه تاریخی می باشد. همچنین شما قلعه های دیگر و چندین کلیسا را در شهر تون خواهید دید.

شهر ژنو

شهر ژنو به خاطر وجود سازمان ها و نهادهای جهانی به یک شهر بین المللی تبدیل شده است. دفتر سازمان ملل، صلیب سرخ جهانی و سازمان بهداشت جهانی در شهر ژنو قرار دارد. ژنو دومین شهر پر جمعیت سوئیس و از شهرهای گران اروپا می باشد. بنابراین اگر شما سفری به این شهر داشتید سعی کنید که نهایتاً یک روز در آن گشت بزنید.

تور ارزان سوئیس (ژنو)

تور ارزان سوئیس (ژنو)

دریاچه ژنو که در کنار شهر واقع شده است در واقع یک زیبایی طبیعی و بی نظیری به شهر بخشیده است. فواره ای در وسط دریاچه قرار دارد. که پمپ تعبیه شده در آن آب را تا ارتفاع ۱۵۰ متر به بالا پرتاب می کند. که باعث شده از همه نقاط شهر قابل دیدن باشد. هم چنین شما می توانید از شنا، قایق سواری و نوشیدن قهوه در کنار دریاچه لذت ببرید.

در قسمت قدیمی شهر از کلیسای سنت پیر ژنو قرار دارد. قدمت دو برج اصلی آن به قرن ۱۳ برمی گردد.  این کلیسا ابتدا به سبک معماری گوتیک ساخته شده و بعد ها با تکمیل آن معماری رومانسک و نئوکلاسیک در آن استفاده شد. در قسمت های زیرین کلیسا آثاری مربوط به رومیان و دوره ابتدای مسیحیت یافت شده است.

قیمت تور سوئیس (ساعت گل ژنو)

قیمت تور سوئیس (ساعت گل ژنو)

شهر ژنو پارک های متعددی دارد که باغ انگلیسی معروف ترین آنهاست این باغ وسعتی در حدود ۲۵ هزار مترمربع دارد که در آن ساعت گل ژنو و یادبود ملی در آن قرار دارد. همچنین دریاچه لمان در کنار پارک به جذابیت های آن افزوده است. اگر در تابستان به این پارک سری زدید حتما از جشن های تابستانی برگزار شده در آن بهره لازم رو ببرید.

شهر لوگانو

از جاذبه های داخل شهر شروع می کنیم محله دیدنی ویا ناسا در بین دریاچه و قسمت قدیمی شهر واقع شده است. در این محله ساختمان ها مربوط به قرن ۱۷ می باشند که مغازه ها و فروشگاه های مختلف و رستوران ها و کافه ها در آن دایر است. در قسمت دیگر شهر کلیسای سن لورنزو یا کلیساس سن لارنس را مشاهده خواهید کرد که سبک رمانسک در ۱۶ ساخته شده اند. بعد از گشت گذار داخل شهر به پارک چیویکو بروید و از تماشای غروب زیبای خورشید در دریاچه لوگنو لذت ببرید.

ارزان ترین تور سوئیس (شهر لوگانو)

ارزان ترین تور سوئیس (شهر لوگانو)

شاید یکی از دلایل اصلی سفر گردشگران به این شهر دیدن یکی از زیباترین دریاچه های سوئیس به نام دریاچه لوگنو است. یکی از دلایل خاص بودن این دریاچه موقعیت مکانی آن است. طوری که دور تا دور آن کوه های پوشیده از درختان قرار دارد که شیب کمی به دریاچه ختم می شود.

تور لحظه آخری سوئیس (دریاچه لوگانو)

تور لحظه آخری سوئیس (دریاچه لوگانو)

از جذابیت های دریاچه وجود کوه مونت سان سالواتوره با ارتفاع ۹۰۰ متر در بالادست آن است. شما می توانید پیاده یا با قطار کابلی به بالای کوه بروید و کل دریاچه و شهر و کوه های سر به فلک کشیده آلپ را نظاره گر باشید

پارک ملی سوئیس

این پارک ملی در سال ۱۹۱۴ در مساحتی بالغ بر ۱۷۴ کیلومتر مربع به منظور حفظ گونه های جانوری و گیاهی در حال انقراض تأسیس شد. این پارک از طرف حافظت طبیعت بین المللی در بالاترین سطح حفاظت قرار گرفته است. گونه های جانوری چون بز کوهی خرگوش صحرایی، موش خرمای صحرایی و مارال بیشتر مشاهده می شود.

پارک ملی سوئیس

پارک ملی سوئیس

گردشگران با مراجعه به این پارک می تواندد از مسیر ۸۰ کیلومتری که پیاده روی، کوه نوردی دارد و در طول مسیر از اقامت گاه های تفریحی متعدد استفاده کنند. شما در طول مسیر اجازه آتش روشن کردن ندارید و در هر جایی نمی توانید کمپ بزنید. ولی در عین حال در طول مسیر از زیباترین چشم اندازهای آلپ لذت کافی را می برید.

مسیر پیاده روی پارک ملی سوئیس

مسیر پیاده روی پارک ملی سوئیس

در ابتدای مسیر ابتدا به روستای zernez می رسید  که انواع ورزش های مرتبط به کوهستان را میتوانید در آن تجربه کنید. و از جشنواره های متعدد آن بهره ببرید. همچنین بازار محلی کشاورزان روستا از جاذبه های آن است. در نزدیکی و بالاتر از روستا، روستای Guarda قرار دارد که قدمت آن به قرن ۱۷ میلادی می رسد

راهنمای خرید در سوئیس

 

به دلیل اینکه سطح دستمزدها در کشور بالا است و جنس های عرضه شده بازارهای آن اصل هستند. این کشور را به یکی از گران ترین کشورهای جهان تبدیل کرده است. توجه داشته باشید چون این کشور جزو اتحادیه اروپا نیست از واحد پولی یورو استفاده نمی کنند. آنها واحد پولی مخصوص به خود یعنی  واحد فرانک را دارند.

راهنمای خرید سوئیس (ساعت)

راهنمای خرید سوئیس (ساعت)

ولی نگران نباشید اگر پول شما به یورو باشد اکثر فروشگاه ها و رستوران ها و… یورو را قبول می کنند. و اگر اتیکت قیمت کالاها توجه کنید قیمت آن هم به یورو و هم به فرانک نوشته شده است. همچنین می توانید برای تبدیل یورو به فرانک به یکی از بانک های سوئیس مراجعه کنید.

مهم ترین سوغاتی ها و اجناس قابل تهیه کشور سوئیس؛ انواع ساعت ها با مارک های متنوع، شکلات مخصوص، پنیر و چاقوی ارتشی سوئیس است. همه ما می دانیم سوئیس پایتخت برترین ساعت های جهان است. شما در همه شهر های سوئیس جواهر فروشی هایی خواهید یافت که انواع ساعت های سوئیسی در آن یافت می شود البته قیمت بسیار بالاست.

تور سوئیس (خرید شکلات سوئیسی)

تور سوئیس (خرید شکلات سوئیسی)

بزرگترین کارخانه شکلات دنیا یعنی در سوئیس Nestle قرار دارد. البته شما در شهر زوریخ سوئیس می توانید بهترین نوع شکلات جهان را تهیه کنید. البته اگر بودجه کافی ندارید می توانید به سوپر مارکت های هر شهر مراجعه و از آنجا شکلات هایی با قیمت پایین تر بخرید نگران نباشید کیفیت این شکلات ها هم نسبت دیگر نقاط جهان بالاتر است.

 

اگر شما هم با مطالعه جاذبه های گردشگری قصد سفر به سوئیس را دارید. به سایت شمیران گشت مراجعه کنید و تور سوئیس را قیمت مناسب رزو نمایید. امیدواریم که با شرکت در تور سوئیس شرکت شمیران گشت لحظات بیادماندنی را برایتان رقم بزنیم.

 

 

آژانس مسافرتی شمیران گشت

تلفن تماس: ۲۶۲۰۶۳۵۷  ۲۶۲۰۶۴۷۹

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

به این صفحه امتیاز بدهید
  • مطالب این صفحه مفید بود
  • دوباره به این سایت مراجعه میکنم
  • پشتیبانی به سرعت و با دقت به سوالات جواب داد
4.67
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

درخواست شما ثبت و کارشناس شمیران گشت با شما تماس خواهند گرفت . 

  • بعد از ثبت درخواست کارشناس شمیران گشت با شما تماس می گیرد
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .