راهنمای گرفتن وقت سفارت

یکی از مراحل مهم در جهت اخذ ویزای شینگن گرفتن راهنمای گرفتن وقت سفارت است، البته شما قبل از آن باید از قوانین گرفتن ویزای شینگن مطلع باشید. وقتی شما می خواهید برای درخواست ویزا اقدام کنید باید یک روز مشخص با در دست داشتن مدارک مورد نیاز  ویزای شینگن به سفارت مربوطه مراجعه بکنید. ولی نکنه ای که اینجا وجود دارد این است که این روز و ساعت را باید با هماهنگی سفارت مشخص کنید . بدین صورت که شما درخواستی را به سفارت ارائه میدهید آنها با توجه به زمانبندی سفر شما و با توجه به زمان خالی خود سفارت به شما وقتی جهت انجام مصاحبه میدهند. متاسفانه یکی از مشکلاتی که سفارت خانه های اروپایی در ایران دارند ارائه وقت های طولانی مدت به متقاضیان ایرانی است. از دلایل این امر میتواند به تعداد درخواستهای بسیار زیاد ایرانیان جهت اخذ ویزا و همچنین داشتن امکانات بسیار کم توسط سفارت خانه اشاره کرد. گرداوری شده توسط wisa.ir

برای همین دفاتری به عنوان کارگزار های سفارت در تهران تشکیل شده اند که متقاضیان از طریق آنها درخواست وقت میدهند و مدارک را به این دفاتر ارائه میدهند. از جمله این دفاتر میتوات به دفتر vfs و دفتر  bls نام برد.

 

وقت سفارت

 

حتما بخوانید:  پیمان شینگن چیست؟

ما جهت سهولت شما عزیزان طریقه گرفتن وقت  همه سفارت خانه های اروپایی را  در سایت wisa.ir قرار داده ایم.

برای دیدن طریقه گرفتن وقت سفارت  از منوی سمت راست قسمت فرم ویزا و مدارک مورد نیاز سفارتهابه قسمت فرم های سفارت رفته و کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ما برای شما راهنمای کامل از نحوه گرفتن وقت سفارت تا مدارک مورد نظر را  گذاشته ایم

 

آژانس مسافرتی شمیران گشت

تلفن تماس: ۲۶۲۰۶۳۵۷  ۲۶۲۰۶۴۷۹

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت