ویزای شینگن اسلواکی | ویزای تضمینی اسلواکی

ویزای اسلواکی

ویزای شینگن اسلواکی-ویزای تضمینی اسلواکی-سایت سفارت اسلواکی-مدارک و طریقه وقت سفارت اسلواکی-ویزای اسلواکی
ویزای اسلواکی

شمیران گشت مجری تخصصی اخذ ویزای کشورهای اروپایی و کانادا

با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان:   ۰۲۱۲۶۲۰۶۳۵۷    – ۰۲۱۲۶۲۰۶۴۷۹

اسلواکی یکی دیگر از کشورهای زیبای اروپایی است که ویژگی های بی نظیر همسایگانش را به ارث برده است. به این ترتیب با سفر به این کشور تقریبا با یک سوم هزینه‌ سفر به کشورهای نزدیک آن، می توان از نزدیک با دهه‌ ۷۰ اروپا آشنا شد و شاهد هنر معماری اتریشی ها، غذا های خوشمزه مجارستانی ها، پشتکار لهستانی‌ ها و زیبایی اوکراینی ها بود. این کشور جذاب همچنین نمایی از مناظر عاشقانه‌ اروپایی، کلیسا های دوره‌ رنسانس و موزه‌ های مربوط به دوره‌ های مختلف تاریخ است. پایتخت این کشور یعنی براتیسلاوا در اروپا به شهر آرامش ‌بخش مشهور است. از دلایل مهم اقامت در این کشور، نزدیکی شهر براتیسلاوا به وین اتریش است که با استفاده از ویزای شینگن می توان به راحتی بین این دو شهر رفت و آمد داشت. اگر قصد سفر به این کشور را دارید باید برای اخذ ویزای اسلواکی اقدام نمایید که در اینجا به شرح مختصری از آن خواهیم پرداخت.

ویزای اسلواکی

برای دریافت فرم ویزای اسلواکی به صفحه زیر مراجعه کنید.

انواع ویزاهای اسلواکی و مدت زمان اعتبار آنها

دریافت ویزای شینگن اسلواکی از شروط اصلی و پایه برای سفر به این کشور محسوب می شود. در حال حاضر انواع ویزای اسلواکی برای اهداف گوناگون صادر می گردد. در این بخش به معرفی برخی از مهم ترین آنها می پردازیم.

انواع ویزای شینگن اسلواکی

کشور اسلواکی نیز از جمله کشورهای عضو پیمان شینگن است، بنابراین با اخذ ویزای شینگن اسلواکی می توان در این کشور اقامت کوتاه مدت (حداکثر ۹۰ روز) را تجربه کرد. ویزای شینگن دارای انواع مختلفی است که هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود هستند. برای مثال ویزای شینگن نوع A و B (صفر بار ورود) برای عبور از آسمان و خاک این کشور بدون اجازه اقامت در نظر گرفته شده اند. ویزای شینگن نوع C نیز همان ویزای توریستی است که برای متقاضیان با اهداف گردشگری و یا بازدید از خانواده و یا بستگان صادر می گردد که نوع چند بار ورود آن به متقاضی اجازه تردد در میان دیگر کشورهای عضو  این پیمان را خواهد داد.

انواع ویزای اسلواکی از نظر دفعات ورود به این کشور

با توجه به نوع سفری که برای اقامت در اسلواکی انتخاب کرده اید، ویزای شما می تواند از نظر تعداد دفعات ورود به این کشور متفاوت باشد:

ویزای یک بار ورود (سینگل)

این ویزا فقط برای یک بار ورود به کشور اسلواکی کاربرد دارد و بعد از خروج از این کشور، حتی اگر تاریخ و مدت زمان اعتبار آن نیز تمام نشده باشد، دیگر معتبر نخواهد بود.

ویزای دوبار ورود (دابل)

با اخذ این نوع ویزا می توان در مدت زمان اعتبار ویزا، در دو مرحله به کشور اسلواکی سفر کرد.

ویزای چند بار ورود (مولتیپل)

با این ویزا تا هر زمانی که اعتبار داشته باشد می توان به کشور اسلواکی به تعداد دفعات نامحدود سفر کرد و به راحتی خارج شد.

ویزای شینگن اسلواکی

ویزای ازدواج اسلواکی

ویزای ازدواج اسلواکی یکی دیگر از روش های مهاجرتی به این کشور است که دریافت آن از شرایط و ضوابط خاصی برخوردار است. مثلا طبق یکی از قوانینی که کشور اسلواکی برای ازدواج یک تبعه خارجی با یک تبعه اسلواکی در نظر گرفته است در صورتی که تبعه خارجی نتواند به زبان اسلواکی صحبت کند، حتما باید یک مترجم رسمی هنگام ثبت ازدواج حضور داشته باشد. مدارک لازم برای ثبت این ازدواج نیز شامل گواهی تولد (شامل تاریخ و محل تولد – نام های پدر و مادر)، ویزای معتبر، اثبات اقامت قانونی در اسلواکی ( مانند ویزا، اجازه اقامت موقت و…)، اثبات وضعیت تجرد یا تأهل، حکم طلاق و یا گواهی فوت همسر قبلی است. تمامی اسناد مربوط به ازدواج در اسلواکی برای تأیید شدن در سفارت اسلواکی باید حتما توسط مترجم رسمی ترجمه شوند.

ویزای شینگن اسلواکی

آژانس مسافرتی شمیران گشت

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

ویزای کاری اسلواکی

از آنجایی که کشور اسلواکی از لحاظ اقتصادی همواره در حال رشد است بنابراین متقاضیان زیادی از سراسر دنیا با هدف سرمایه گذاری و یا کار به این کشور مهاجرت می کنند. ویزای کاری اسلواکی از تقاضای بالایی برخوردار است در این قسمت به برخی از مدارک لازم برای دریافت آن می پردازیم:

 (خود اشتغالی)

  • کپی مجوز کسب و کار
  • تأیید تمکن مالی از نظر پرداخت هزینه های اقامت برای کار و حقوق کارمندان
  • گواهی مالیات بر درآمد
  • صورت وضعیت شش ماه گذشته گردش حساب بانکی و …

 (استخدامی)

  • دعوت نامه معتبر کارفرما در کشور اسلواکی
  • قرارداد استخدامی
  • گردش حساب بانکی شش ماه اخیر
  • گواهی کسر مالیات بر درآمد حقوق
  • اجازه ترک کار از سوی کارفرمای قبلی و ….

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 70

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!