ویزای بلند مدت شینگن

ویزای بلند مدت شینگن یا همان ویزای مالتی پل شینگن چیست؟ ویزای بلند مدت شینگن ( ویزای مالتیپل ) یا همان ویزای نوع  C که ویزایی چند بار ورود  است با اعتبار بالای شش ماه که ویزای های یک ساله، دوساله، سه ساله و چهار ساله را شامل می شود. البته بهتر است قبل از مطالعه‌ی این مطلب به مقاله‌ی قوانین ویزای شینگن سری بزنید و آن را بخوانید.

مزایای ویزای بلند مدت شینگن برای افرادی که به طور مکرر به حوزه اروپا رفت و آمد دارند بسیار است که به ذکر چند مورد می پردازیم:

ویزای مالتی پل شینگن

افرادی که می خواهند به صورت مستمر به کشورهای اروپایی رفت و آمد کنند باید برای هر بار اخذ ویزا هزینه های زیادی را برای ترجمه مدارک بپردازند و زمان زیادی را برای اخذ وقت سفارت صرف کنند و در آخر هم امکان دارد سفارت مربوطه با توجه به شرایط روز کشور ویزای شخص را صادر نکند! (گردآوری شده توسط wisa.ir )

دسته دیگری از متقاضیان ویزای بلند شینگن مدت افرادی هستند که مایلند ویزای کشوری دیگر را داشته باشند و ویزای بلند مدت شینگن را جهت بالا بردن اعتبار پاسپورت اخذ می کنند، این دسته از افراد در صورتی که ویزای بلند مدت شینگن داشته باشند می توانند ویزای سایر کشورها را نیز به راحتی اخذ نمایند.

همچنین ما خدمات ویزای کوتاه مدت شینگن هم ارائه می‌کنیم.

یک دسته از متقاضیان نیز افرادی هستند که اقدام به اخذ اقامت اروپا نموده اند یا قصد دارند برای اقامت کشور اروپایی مورد نظر خود اقدام نمایند ، این افراد جهت پیگیری روند پرونده باید بصورت مستمر به حوزه اروپا رفت و آمد داشته باشند تا بطور مستقیم بر پروسه اخذ اقامت خود نظارت داشته باشند.

با wisa.ir با خیالی آسوده نسبت به اخذ ویزای شینگن مالتی بصورت تضمینی و فوری فکر کنید.

 

آژانس مسافرتی شمیران گشت

تلفن تماس: ۲۶۲۰۶۳۵۷  ۲۶۲۰۶۴۷۹

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

به این صفحه امتیاز بدهید
  • مفید بودن اطلاعات
  • مراجعه مجدد به سایت
  • پاسخگویی کارشناسان
4.67
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)