ویزای شینگن سوئد | ویزای تضمینی سوئد

ویزای سوئد

ویزای شینگن سوئد-ویزای تضمینی سوئد-گرفتن وقت سفارت سوئد-ویزای فوری سوئد-سفارت سوئد-فرم ویزای سوئد-مهاجرت به سوئد
ویزای سوئد

شمیران گشت مجری تخصصی اخذ ویزای کشورهای اروپایی و کانادا

سوئد یکی از کشورهای شمالی اروپا است که از لحاظ وسعت، رتبه چهارم را در میان کشورهای اروپایی دارد. اغلب جاذبه های طبیعی گردشگری را می توان در این کشور مشاهده کرد. دریاچه ها، رودخانه ها، جنگل ها و کوه ها سراسر این سرزمین را فراگرفته اند. استکهلم پایتخت کشور سوئد و بزرگ ترین شهر این کشور است که گفته می شود از هزاران جاذبه توریستی برخوردار است. ویژگی های منحصر به فرد این کشور می تواند سفر لذت بخشی را در تور سوئد برای شما رغم بزند. علاوه بر این مراکز درمانی و آموزشی این کشور نیز از کیفیت و شهرت بالایی در سطح جهان برخوردارند. به همین خاطر افراد زیادی در سراسر جهان با اهداف درمان بیماری و یا ادامه تحصیل به این کشور سفر می کنند. اما در حالت کلی به هر منظوری که قصد سفر به این کشور را دارید باید در قدم اول برای اخذ ویزا اقدام نمایید. البته با توجه به این که سوئد یکی از اعضای پیمان شینگن است برای بازدید از این کشور زیبا می توان برای ویزای شینگن درخواست داد. آژانس شمیران گشت در این مطلب به اخذ ویزای سوئد می پردازد.

در حال حاضر شمیران گشت ارائه خدمات درباره کشور سوئد ندارد ، لطفا تماس نگیرید .

ویزای سوئد

مراحل درخواست ویزای سوئد

برای دریافت فرم ویزا سوئد به صفحه زیر مراجعه کنید.

انواع ویزاهای سوئد و مدت زمان اعتبار آنها

کشور سوئد نیز مانند دیگر کشورها برای اهداف گوناگون مسافران، انواع ویزاها را در نظر گرفته است که در اینجا به آنها می پردازیم.

ویزای تحصیلی سوئد

سوئد یکی از مراکز تحصیلی پر طرفدار جهان است و دانشگاه های آن از سطح علمی بالایی برخوردارند. شهروندان غیر اروپایی که قصد تحصیل در سوئد به مدت بیش از ۳ ماه را دارند باید ابتدا برای اخذ مجوز اقامت تحصیلی اقدام نمایند. شرایط اولیه برای اخذ این مجوز پذیرش تمام وقت از یکی از دانشگاه های سوئد و همچنین پرداخت قسط اول شهریه آن است.

ویزای شینگن سوئد

ویزای کاری سوئد

بهترین روش برای دریافت ویزای کاری سوئد، به دست آوردن یک دعوت نامه کاری از یک کارفرمای معتبر در این کشور است که هزینه های فرد دعوت شده و خانواده اش را نیز برعهده گرفته باشد. برای کسب این دعوت نامه، فرد متقاضی باید شرایط لازم برای استخدام در شرکت مورد نظر را داشته باشد. در این صورت تواند برای دریافت ویزای کاری سوئد اقدام نماید.

ویزای شینگن سوئد

آژانس مسافرتی شمیران گشت

021-26206357021-26206479

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

ویزای پزشکی سوئد

اگر با هدف درمان بیماری و استفاده از امکانات پزشکی پیشرفته، قصد سفر به کشور سوئد را دارید  باید در ابتدا به تکمیل فرمی به نام سی که به صورت ضمیمه می باشد، اقدام کرده و آن را به انضمام درخواست خود به سفارت ارائه نمایید. ویزای پزشکی سوئد در واقع نوعی ویزای فوری است که برای اخذ آن حتما باید یک گواهی پزشکی معتبر از این کشور داشته باشید که در آن به طور دقیق تاریخ و نوع درمان شما ذکر شده باشد. البته در ابتدا باید ثابت نمایید که امکان درمانتان در کشور ایران وجود ندارد. نشان دادن تمکن مالی برای پرداخت هزینه های درمان و مراقبت های احتمالی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

ویزای شینگن سوئد
ویزای شینگن سوئد

ویزای توریستی سوئد

با توجه به این که سالیانه مردم زیادی برای تفریح به کشور سوئد سفر می کنند، ویزای توریستی به یکی از ویزاهای رایج این کشور تبدیل شده است. ویزای توریستی سوئد از نوع ویزای شینگن کوتاه مدت بوده و به طور معمول برای حداکثر ۹۰ روز در یک بازه ۱۸۰ روزه اعتبار دارد. این ویزا علاوه بر گردشگری برای بازدید از اقوام، شرکت در کنفرانس ها و دیگر اهداف کوتاه مدت صادر می گردد. به طور کلی باید گفت اخذ ویزای توریستی سوئد چندان کار راحتی نیست و احتمال ریجکت شدن درخواست شما خصوصا در صورتی که دعوت نامه ای از سوی اقوام خود در این کشور نداشته باشید زیاد است. همچنین گفتنی است اغلب ویزاهای توریستی سوئد برای ایرانیان که برای بار اول صادر می‌ گردد، به صورت سینگل و با اعتبار یک هفته تا ۱۴ روز است.

آژانس مسافرتی شمیران گشت

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

ویزای کشور سوئد از لحاظ تعداد ورود و خروج

 ویزای شینگن به حالت یک بار ورود، دو بار ورود و چندبار ورود صادر می گردد. اگر باید چندین بار به کشور سوئد وارد و یا از آن خارج شوید، باید برای ویزای چندبار ورود (مالتیپل) اقدام نمایید چرا که ویزای یک بار ورود (سینگل) بعد از خروج از این کشور به شما اجازه بازگشت را نخواهد داد و باید مجددا برای اخذ ویزا اقدام نمایید. این ویزا همچنین به انواع ویزای نوع A ( ویزای ترانزیت)، ویزای نوع B (ویزای عبوری)، ویزای نوع C (ویزای توریستی) و ویزای نوع D (ویزای بلند مدت ملی ) تقسیم بندی می شود.

ویزای شینگن سوئد

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 101

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!