ویزای فرانسه

ویزای فرانسه را میتوان به قسمت ویزای شینگن فرانسه و ویزای نشنال فرانسه تقسیم کرد. درصورتی که شما ویزای شینگن فرانسه را اخذ کنید بدین معنی است که میتوانید به تمام کشورهای عضو شینگن سفر نمایید ولی اگر ویزای نشنال فرانسه را اخذ کنید فقط مجاز به سفر به خود کشور فرانسه هستید. ویزای شینگن فرانسه هم به دو قسمت ویزای سینگل فرانسه و ویزای مولتی فرانسه تقسیم می شود. که بنا به صلاحدید سفارت ویزای شما صادر می شود.

ویزای فرانسه

 

با wisa.ir میتوانید به ویزای فرانسه بصورت تضمینی و فوری فکر کنید ما در کنار شما هستیم.

فیلم های آموزشی
چطور وقت سفارت فرانسه را بگیریم
مدارک لازم ویزا برای سفارت فرانسه

چند نکته مهم و مفید برای اخذ ویزای فرانسه:

با توجه به شرایط جدید و اخباری که wisa.ir کسب کرده سفارت فرانسه نسبت به اخذ ویزا کمی سختگیر تر شده است. لذا توصیه میشود اگر ویزای اول شینگن شما است و مجرد هستید و سن زیر ۳۰ سال دارید کمی با احتیاط نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایید.

حتما سعی کنید چندین سفر خارجی آسیایی و … داشته باشید که بتوانید سفارت را توجیح کنید مبنی بر ویزای شینگن توریستی.

سعی کنید مدارک خوبی مثل گردش سه ماهه و تمکن لاتین آماده کنید. اگر بیمه تامین اجتماعی دارید حتما آن ترجمه کنید . بیمه تامین اجتماعی نشانه سابقه شما در ایران است و این خیلی به نشان دادند وابستگی شما کمک میکند.

ترک ویزا: اگر به دفتر وی اف اس مراجعه کرده اید و رسید دریافت کرده اید می توانید از طریق لینک زیر پرونده خود را چک کنید که در چه مرحله ای است.در نظر داشته باشید در صفحه مربوطه اول بر روی لینک VFS online application tracking tool کلیک کنید بعد در پنجره جدید اول کشور خود را انتخاب کنید ایران (IR) بعد بر روی GO کلیک کرده و دوباره در صفحه جدید از شما رفرنس نامبر میخواهد یعنی همان کدی که بر روی رسید شما با عنوان App Ref است و در قسمت بعد نام خانوادگی را وارد کرده و Submit کنید.

برای ورود به صفحه ترک کلیک کنید.

آژانس مسافرتی شمیران گشت

تلفن تماس: ۲۶۲۰۶۳۵۷  ۲۶۲۰۶۴۷۹

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

به این صفحه امتیاز بدید
  • مفید بودن مطالب صفحه
  • دوباره به این سایت مراجعه میکنم
  • پشتیبان سایت سریع و با دقت پاسخگو بود
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1.86 (7 رای)