ویزای لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ

ویزای فوری لوکزامبورگ-مهاجرت به لوکزامبورگ
ویزای لوکزامبورگ
ویزای لوکزامبورگ

با توجه به اینکه کشور لوکزامبورگ در ایران سفارتخانه ندارد، درخواست ویزای این کشور را باید به دفاتر کارگزاری در آنکارا ارائه کنید. VFSGlobal کارگزار ویزای لوکزامبورگ در کشور ترکیه می‌باشد. ویزای لوکزامبورگ هم به صورت دستی اقدام می‌شود و هم به صورت آنلاین. حدودا ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد از ارائه درخواست، جواب ویزا به همراه مدارک برای شما ارسال می‌شود.

وقت سفارت لوکزامبورگ

وقت سفارت لوکزامبورگ، توسط گروه مسافرتی VFSGlobal تعیین می‌شود. با توجه به اینکه لوکزامبورگ در ایران سفارت‌خانه ندارد، برای درخواست ویزای این کشور باید به کشور ترکیه و شهر آنکارا مراجعه کنید. حدودا ۳۰ روز پس از ارسال درخواست، می‌توانید در دفتر کارگزاری ویزای لوکزامبورگ حضور داشته باشید. وقت سفارت لوکزامبورگ مصاحبه ندارد و شما فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری مراجعه کنید.
برای ویزای لوکزامبورگ می‌توانید به ۲ صورت آنلاین و دستی اقدام کنید. در صورتی که آنلاین اقدام کنید، فقط برای انگشت نگاری باید مراجعه کنید اما اگر می‌خواهید به صورت دستی اقدام کنید، باید به همراه کلیه مدارک درخواستی و هزینه درخواست ویزا مراجعه کنید.

شرایط اخذ ویزای لوکزامبورگ

با توجه به اطلاعات کسب شده، شرایط اخذ ویزای لوکزامبورگ برای متقاضیان ایرانی به شرح زیر می‌باشد:

۱. تمکن مالی: تمکن مالی ویزای لوکزامبورگ برای هر نفر حدودا ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد. تمکن مالی ویزای لوکزامبورگ باید به یورو صادر و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

۲. گردش حساب: منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست، بلکه فقط تعداد تراکنشات ۳ ماهه اخیر حساب ایشان می‌باشد. هر چه تعداد تراکنشات حساب متقاضی بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزای لوکزامبورگ خواهید داشت.

۳. دعوت‌نامه: الزامی به ارائه دعوتنامه برای ویزای لوکزامبورگ نیست. اما اگر دعوت نامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای این کشور دارید. دعوتنامه ویزای لوکزامبورگ می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت ارسال شود.

مدارک مورد نیاز ویزای لوکزامبورگ

مدارک مورد نیاز ویزای لوکزامبورگ باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. از اینکه مدارک ویزای لوکزامبورگ باید به تائیدیه دادگستری و یا وزارت امور خارجه برسد، اطلاعاتی در دسترس نیست. چک لیست مدارک ویزای لوکزامبورگ به شرح زیر می‌باشد:

📑 برگه تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ

📑 فرم درخواست ویزای شینگن لوکزامبورگ

📑 بیمه مسافرتی با حداقل پوشش ۳۰ هزار یورو

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

📑 واچر هتل

📑 اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

📑 اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

📑 ارائه دعوتنامه (در صورت وجود)

📑 برنامه سفری

📑 تمکن مالی و گردش حساب

ریجکت ویزای لوکزامبورگ

شایع ترین دلیل ریجکت ویزای لوکزامبورگ، عدم اعتماد افسران ویزای این کشور به بازگشت متقاضیان می‌باشد. برای رفع این مشکل می‌توانید وابستگی های خود را به کشور محل اقامت‌تان اعلام کنید.

رایج ترین دلایل ریجکت ویزای لوکزامبورگ:

  • عدم اعتماد افسران ویزا به بازگشت متقاضیان
  • عدم توانایی در پرداخت هزینه های اقامت
  • عدم توانایی در متقاعد کردن افسران ویزا از هدف سفر به این کشور
  • ارائه مدارک جعلی و یا غیر واقعی
  • ارائه بیمه مسافرتی غیر معتبر

آژانس مسافرتی شمیران گشت

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 1

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!