ویزای مالت

ویزای مالت- ویزای تحصیلی مالت-مدارک ویزای توریستی مالت
ویزای مالت
ویزای مالت

مالت یکی از کشورهای اروپایی است که از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است، بیشتر جاذبه های دیدنی و گردشگری مالت را جاذبه های طبیعی تشکیل می دهد و مالت سواحل و کرانه های بسیار جذابی دارد به همین دلیل است که در مالت شاهد افزایش کیفیت زیرساخت های توریستی هستیم، مردم این کشور نیز زیاد اهل سفرهای توریستی هستند ولی بازدید از این کشور نسبت به سال های قبل بسیار زیاد شده است و جمعیت جهانگرد از این کشور به نسبت در حال کاهش است. اگر قصد دارید که یک سفر توریستی به کشور مالت داشته باشید لازم است که ویزای توریستی مالت را تهیه کنید مالت نیز جز کشورهایی است که برای هر نوع ورود از جمله توریستی نیازمند اخذ ویزا هست، کشور مالت از کشورهای عضو اتحادیه شنگن محسوب می شود و کسانی که قصد سفر به مالت را دارند موظف هستند که ویزای توریستی مالت شنگن را دریافت کنند، با دریافت ویزای شنگن شما می توانید علاوه بر مالت از دیگر کشورهای پیمان شنن نیز بدون اخذ ویزی مالت بازدید کنید البته کشورهای عضو شنگن حتی با داشتن ویزای شنگن می توانند مانع ورود به کشور خودشان شوند. با توجه به اینکه کشور مالت در ایران سفارت خانه ندارد، شما باید درخواست خود را برای اخذ ویزای مالت به سفارت کشور اتریش ارائه کنید.

در حال حاضر شمیران گشت ارائه خدمات درباره کشور مالت ندارد ، لطفا تماس نگیرید .

شرایط اخذ ویزای مالت

برای دریافت ویزای مالت، حتما باید دارای یک سری شرایط باشید. این شرایط در هیچ جایی ذکر نشده است و ما بر اساس تجربیات مشاوران شمیران گشت آن‌ها را به شما بیان می‌کنیم.

۱. تمکن مالی: ایده آل ترین تمکن مالی ویزای مالت برای هر نفر حدودا بین ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌باشد. این مبلغ ایده آل ترین مبلغ تمکن مالی است و ممکن است شما با مانده حسابی کمتر از این موفق به گرفتن ویزا شوید. تمکن مالی باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه به مهر و امضاء برسد.

۲. گردش حساب: منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات حساب متقاضی مد نظر است. هرچه تعداد تراکنشات حساب متقاضی بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزا خواهد داشت.

۳. ارائه دعوت نامه: لزومی به ارائه دعوت‌نامه ویزای مالت نیست. اما اگر دعوتنامه داشته باشید، شانس بیشتری برای اخذ ویزای مالت خواهید داشت. دعوت‌نامه ویزای مالت می‌تواند از سوی اعضای خانواده، یک دوست و یا یک شرکت ارسال شود. در متن دعوتنامه حتما باید نسبت متقاضی با دعوت کننده ذکر شود.

مدارک مورد نیاز ویزای مالت

مدارک ویزای مالت باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. نیازی به گرفتن تائیدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای مدارک ویزای مالت نمی‌باشد. چک لیست مدارک ویزای مالت به شرح زیر می‌باشد:

📑 برگه تعیین وقت سفارت

📑 فرم درخواست ویزای مالت

📑 رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

📑 اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

📑 اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی

📑 واچر هتل

📑 بیمه مسافرتی با پوشش حداقل ۳۰ هزار یورو

📑 دعوت نامه (در صورت وجود)

📑 تمکن مالی و گردش حساب

📑 برنامه سفری

ریجکت ویزای مالت

رایج ترین دلیل ریجکت ویزای مالت، عدم اعتماد افسران ویزای این کشور به بازگشت متقاضیان به کشور محل اقامت خود می‌باشد. برای رفع این مشکل می‌توانید وابستگی های خود را به کشور محل اقامت‌تان اعلام کنید. رایج ترین دلیل ریجکت ویزای مالت به ترتیب زیر می‌باشد:

  • عدم اعتماد افسران ویزا به بازگشت متقاضیان
  • عدم توانایی در پرداخت هزینه های اقامت در مالت
  • عدم توانایی در متقاعد کردن افسران ویزا از هدف سفر به مالت
  • ارائه مدارک نامعتبر و یا غیر واقعی
  • ارائه بیمه مسافرتی نامعتبر

انواع ویزای شینگن

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :

ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع B : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.
توجه کنید که اگر بخواهید بیش از ۹۰ روز در محدوده شنگن بمانید، دیگر نیازی به ویزای شنگن ندارید بلکه باید درخواست اقامت بدهید

از طریق سفارت پیگیر مراحل اقامتی خود باشید، درضمن اگر از ۹۰ روز اقامت خود در محدوده شنگن استفاده کنید، باید حتما ۳ ماه خارج از شنگن بمانید تا بتوانید مجددا ویزای شنگن دریافت کنید.

البته در صورت داشتن دلایل ویژه می توانید برای حداکثر یکسال هم ویزای شنگن دریافت کنید.

آژانس مسافرتی شمیران گشت

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد آرا: 1

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!