ویزای شینگن نیوزلند | ویزای تضمینی نیوزلند

ویزای نیوزلند

ویازی شینگن نیوزلند | سایت مهاجرت نیوزلند| فرم ویزای نیوزلند | سفارت نیوزلند در دبی | ویزای درخواستی نیوزلند |ویزای تضمینی و فوری نیوزلند
ویزای نیوزلند

کشور نیوزلند یا زلاند نو یکی دیگر از کشورهای توسعه یافته و ثروتمند جهان است که در جنوب اقیانوس آرام و در شرق استرالیا واقع شده است. بسیاری از افراد در سراسر جهان به خاطر شرایط ایده آل زندگی در این کشور مشتاقانه خواهان دریافت ویزای نیوزیلند هستند. طبق آمارها بیشتر جمعیت نیوزلند را مهاجرین تشکیل داده ‌اند و زبان رسمی۹۰ درصد مردم این کشور انگلیسی است. دو قطب صنعت و گردشگری در این کشور بسیار پر رونق اند و بخش قابل توجهی از هزینه های نیوزلند، از درآمد حاصل از جذب توریست و صنعت گردشگری تامین می گردد. شرایط اخذ ویزای نیوزلند برای متقاضیان ایرانی تقریبا به شرایط ویزای شینگن شباهت دارد و روند صدور ویزای آن چندان آسان نیست. در این صفحه می خواهیم در رابطه با ویزای شینگن نیوزلند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ویزای نیوزلند

انواع ویزاهای نیوزلند و مدت زمان اعتبار آنها

ویزاهای نیوزلند با توجه به اهداف متقاضیان از مهاجرت به چند دسته از جمله ویزای کاری، ویزای تحصیلی، ویزای پزشکی، ویزای ازدواج، ویزای والدین، ویزای توریستی و…. تقسیم می شوند که در این قسمت توضیح مختصری در مورد آنها خواهیم داد.

ویزای سرمایه گذاری نیوزلند

اگر از طریق سرمایه‌گذاری قصد اخذ ویزای نیوزلند را دارید ابتدا باید سوابق تجاری خود در ایران را به اثبات برسانید. این تجارت می تواند در حوزه های راه اندازی شرکت، کارخانه، کارگاه و یا فروشگاه باشد و حداقل به میزان ۲ سال سابقه فعالیت داشته باشد. همچنین تجارت شما باید دارای گردش مالی ۵۰۰ میلیون تومان در سال باشد و توانایی سرمایه‌گذاری به مبلغ حداقل ۲۵۰ میلیون تومان را نیز داشته باشد که این مبلغ باید به منظور سرمایه‌گذاری به کشور نیوزلند منتقل ‌شده و از طریق آن کسب ‌وکاری راه‌اندازی شود. با فراهم آوردن چنین شرایطی و همچنین با کسب حداقل نمره ۴ در زبان انگلیسی می توان ویزای نیوزلند را برای مدت ۳ سال کسب نمود.  پس از سپری شدن این زمان، در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید می توانید بلافاصله اقامت دائم این کشور را برای خود و خانواده به دست آورید.

  • تجارت شما به مدت دو سال در این کشور فعال بوده باشد.
  • در این مدت سه نفر را استخدام کرده باشید.
  • ۵۰۰ هزار دلار نیوزلند را وارد تجارت کرده باشید

همچنین از آنجایی که برخی ا ز مشاغل در نیوزلند با کمبود نیروی انسانی روبه رو هستند و نیاز بسیار فوری به نیروی کار ماهر دارند. بنابراین درصورتی‌که در این مشاغل سابقه‌ کاری داشته باشید که قابل ترجمه و رسمی باشد و امتیاز کافی برای اخذ ویزای کاری نیوزلند را به دست آورید، به ‌راحتی برای شما ویزای کاری نیوزلند صادر می گردد.

ویزای شینگن نیوزلند

آژانس مسافرتی شمیران گشت

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

ویزای شینگن نیوزلند

ویزای کاری ۹ ماهه (silver fern) نیوزلند

اداره مهاجرت نیوزلند هرساله در یک تاریخ مشخص (۲۷ آوریل) شرایط ویژه ای را جهت اخذ این ویزا برای متخصصین واجد شرایط فراهم می‌کند. بر این اساس سالیانه به ۳۰۰ نفر اجازه‌ اقامت و کار در این کشور به مدت ۹ ماه داده می‌شود. شرایط دریافت این نوع ویزای کاری نیوزلند عبارتند از :

  • سن فرد متقاضی باید بین ۲۰ تا ۳۵ سال باشد و تخصص و مهارت لازم برای استخدام در شغل مورد نظر را داشته باشد.
  • فرد متقاضی باید به دولت نیوزلند ثابت کند که قادر به تأمین هزینه‌ی لازم برای ۹ ماه زندگی در نیوزلند می باشد.
  • شرایط دیگر دریافت این ویزا سلامت کامل، عدم سوءسابقه، مدارک مربوط به تحصیلات و زبان معتبر و ترجمه ‌شده و همچنین سوابق کاری است.

با اخذ این ویزا پس از ورود به کشور نیوزلند می توانید شغل مناسب خود را پیدا نمایید. امکان تمدید این ویزا به مدت ۲ سال برای شما وجود دارد. پس‌ازاین دو سال  نیز با داشتن شرایط کاری مناسب امکان اخذ اقامت دائم نیوزلند برای شما فراهم خواهد شد.

ویزای تحصیلی نیوزلند

جهت اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند، مدرک زبان انگلیسی IELTS Academic 6.5 به انضمام داشتن مبلغ ۳۰ میلیون تومان در حساب شخصی فرد متقاضی نیاز خواهد بود که این وجه تا سه ماه پس از واریز قابل‌ برداشت نمی ‌باشد. خوشبختانه با ویزای تحصیلی نیوزلند به فرد اجازه کار۲۰ ساعت در هفته داده خواهد شد. لازم به ذکر است اگر دانشگاه محل تحصیل شما در ایران در فهرست دانشگاه ‌های مورد تأیید نیوزلند باشد امتیاز مدرک تحصیلی خود را دریافت خواهید کرد در غیر این صورت با پرداخت هزینه ای باید مدرک تحصیلی خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

ویزای شینگن نیوزلند

برای اطلاع از فرم ویزای نیوزلند به صفحه زیر مراجعه کنید.

ویزای شینگن نیوزلند

ویزای ازدواج نیوزلند

برای اخذ ویزای ازدواج نیوزلند باید یکی از طرفین، شهروندی و یا اقامت دائم نیوزلند را داشته باشد. همچنین باید اثبات نمایند که حداقل ۱۲ ماه با یکدیگر زندگی کرده و رابطه داشته اند.

ویزای والدین نیوزلند

این ویزا برای والدینی صادر خواهد شد که حداقل نیمی از فرزندانشان مقیم و یا شهروند نیوزلند باشند. مثلا والدینی با ۵ فرزند باید ۳ فرزند مقیم در نیوزلند داشته باشند تا بتوانند ویزای شینگن نیوزلند را دریافت نمایند.

اخذ ویزای پزشکی نیوزلند

اخد ویزای پزشکی این کشور به مدارک معتبر پزشکی نیاز دارد و بیمار باید به همراه مدارکی که ادامه درمان در نیوزلند را گواهی می‌کند به سفارت مراجعه کرده و برای اخذ ویزای فوری نیوزلند اقدام نماید.

انواع ویزای نیوزلند از نظر تعداد ورود و خروج

ویزای نیوزلند شامل دو نوع سینگل (یک‌بار ورود) و مولتی تایپ (چند بار ورود) می شود.

ویزای شینگن نیوزلند
راه های تماس با شمیران گشت

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 47

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!