ویزای شینگن هلند | ویزای تضمینی هلند

ویزای هلند

ویزای شینگن هلند-گرفتن وقت سفارت هلند-مدارک لازم برای ویزای سفارت هلند-راهنمای فرم ویزای کشور هلند-ویزای تضمینی هلند-ویزای هلند فوری

بنر تماس 2

هلند اگرچه کشور کوچکی است اما مکان های دیدنی بسیاری دارد، جاذبه های بی شمار این کشور عضو اتحادیه اروپا سالیانه میلیون ها گردشگر را از سراسر جهان به سوی خود می کشاند. این کشور که در شمال غرب قاره‌ی اروپا واقع شده است بیشتر به خاطر لاله های رنگارنگ، کافه های دنج کنار رودخانه، ساختمان های مدرن و پل های سبک کلاسیک مشهور است. پایتخت هلند آمستردام است که یکی از شهرهای محبوب دنیا برای گردشگری و اقامت به شمار می آید. علاوه بر جاذبه های دیدنی، هلند در زمینه سرمایه گذاری و بیزینس نیز به عنوان سومین کشور برتر دنیا شناخته می شود. همچنین برخی از دانشگاه های این کشور در فهرست ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند و این موضوع مهمی است که مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی قرار گرفته است. اما با وجود تمام این ویژگی ها نکته قابل توجه در خصوص این کشور قوانین و الزامات در نظر گرفته شده برای اخذ ویزای آن است، متقاضیان ورود به این کشور باید با توجه به اهداف خود از سفر در ابتدا برای دریافت یکی از انواع ویزاهای مورد نیاز اقدام نمایند. خوشبختانه هلند نیز یکی از کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن است بنابراین چنانچه دارای ویزای شینگن هستید می توانید در طول اقامتتان در کشورهای اروپایی محدود شینگن از این کشور بی نظیر هم دیدن فرمایید. در این مقاله قصد داریم شما را با فرآیند اخذ ویزاهای این کشور، بیشتر آشنا کنیم.

برای دریافت فرم ویزا هلند به صفحه زیر مراجعه کنید:

ویزای شینگن هلند را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد. ویزای شینگن هلند و ویزای نشنال هلند . همانطور که میدانید هلند یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن است پس اگر ویزای شینگن هلند را دریافت کنید میتوانید به تمام کشورهای عضو شینگن هم سفر کنید ولی اگر ویزای نشنال را دریاف کنید فقط میتوانید به کشور هلند سفر کنید. ویزای شینگن هلند به دو دسته ویزای شینگن کوتاه مدت و ویزای مالتی شینگن تقسیم می شود. با با نظر و صلاحدید کنسول ویزای مربوطه برای شما صادر می شود.

ویزای هلند

ویزای شینگن هلند

ویزای شینگن هلند یکی از ویزاهای کوتاه مدت تایپ C است و به دارنده خود  این اجازه را می دهد که تا پایان اعتبار ویزا ، در یک دوره شش ماهه حداکثر ۹۰ روز  در کشورهای حوزه شینگن اقامت داشته باشد و بدون هیچ مشکلی به کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه شینگن سفر کند. بنابراین شما با دریافت این ویزا می توانید در مدت زمان اعتبار ویزای خود به کشور هلند ورود کنید و از آن جا به دیگر کشورهای ناحیه شینگن سفر نمایید. دقت داشته باشید همانطور که در مبحث انواع ویزاها بر اساس تعداد ورود و خروج نیز به آن اشاره شد در صورتی که ویزای شینگن شما از نوع سینگل باشد، تنها یک بار می توانید به حوزه شنگن ورود داشته باشید و با خروج شما حتی اگر تعداد زیادی از ۹۰ روز باقی مانده باشد باز هم  اعتبار ویزا باطل خواهد شد. همچنین ورود به حوزه شینگن در ابتدا باید از کشور صادرکننده ویزا مثل هلند باشد اما برای دفعات بعدی مشکلی برای ورود و خروج نخواهید داشت. ویزای شینگن هلند برای سفرهای توریستی کوتاه مدت به هلند و دیگر کشورهای عضو پیمان، صادر می شود. توجه داشته باشید افرادی که دارای ویزای شینگن هلند هستند تنها می توانند در یک بازه زمانی ۹۰ روزه در محدوده هلند و دیگر کشورهای حوزه شینگن حضور داشته باشند، پس اگر فردی به اقامتی بیشتر از ۹۰ روز نیاز داشته باشد، باید  مستقیما توسط سفارت هلند درخواست ویزای بلند مدت خود را به ثبت برساند

انواع ویزای هلند و مدت زمان اعتبار آنها

همانطور که می دانید برای سفر به کشور هلند و اخذ اقامت این کشور اروپایی در ابتدای امر نیازمند دریافت مجوز اقامت یا همان ویزای مناسبی هستید که به شما اجازه ورود به این کشور را خواهد داد. ویزای مناسب با توجه به اهداف شخص متقاضی، ملیت، مقصد و مدت زمان اقامتش تعیین می شود. به منظور شناسایی ویزای مناسب خود باید با انواع ویزاهای این کشور آشنایی داشته باشید تا در این صورت بتوانید بهترین گزینه برای اقامت خود در هلند را انتخاب نمایید. همچنین دریافت هر کدام از ویزاهای هلند نیازمند داشتن شرایط ویژه ای خواهد بود که بر اساس قانون و مقررات مهاجرتی این کشور مشخص شده اند. لازم به ذکر است مراحل و مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن هلند می تواند در هر کشوری تا حدودی متفاوت باشد. مثلا به برخی از ساکنان کشورهای دیگر نظیر سوئیس اجازه داده شده تا بدون اخذ انواع ویزای هلند وارد خاک این کشور شوند. اما متقاضیان ایرانی برای هر گونه اقامتی در هلند نیازمند داشتن ویزا هستند. در ادامه به انواع ویزاهای کشور هلند با توجه به مدت زمان اعتبار، تعداد ورود و خروج و هدف از اقامت خواهیم پرداخت.

انواع ویزای کوتاه مدت هلند

افراد متقاضی ویزای کشور هلند در صورتی که با اهدافی نظیر گردشگری و توریستی، بیزینس و تبلیغات، بازدید از خانواده و دوستان، ترانزیت و برگشت، قصدگرفتن اقامت این کشور را دارند باید برای ویزای کوتاه مدت اقدام نمایند. در ادامه انواع ویزای کوتاه مدت هلند شرح داده می شود.

ویزای بازدید از خانواده و دوستان

افرادی که قصد بازدید از خانواده، فرزندان درحال تحصیل و یا دوستان خود در هلند را دارند باید برای این نوع از ویزا درخواست کنند. به همراه داشتن اسناد مربوطه در وقت سفارت لازم خواهد بود. همچنین اگر از شخص معتبری در هلند دعوتنامه دریافت کرده اید می توانید از طریق آن برای اقامت هلند اقدام نمایید. در ادامه چگونگی اخذ ویزای هلند با استفاده از دعوتنامه را توضیح خواهیم داد.

انواع ویزای شینگن هلند بر اساس تعداد ورود و خروج از کشور

به طور کلی ویزای شینگن به سه دسته سینگل، دابل و مولتیپل تقسیم بندی می شود. ویزای سینگل بدین معنی است که شما اجازه دارید تنها با یک ‌بار ورود به یکی از کشورهای اروپایی عضو این پیمان مثل کشور هلند به صورت متوالی مثلا ۹۰ روز را بدون خروج از این کشور در آن اقامت داشته باشید. با ویزای دابل نیز این امکان تا دوبار ورود به شما داده می شود. اما ویزای مولتیپل، به شما اجازه می دهد تا به هر میزانی که می خواهید در منطقه شینگن به کشورهای اروپایی رفت و آمد داشته باشد. بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد چنانچه قصد سفر به بیش از یک کشور در محدوده شینگن را دارید حتما ازسفارت کشور مقصد اصلی که منظور همان کشوری است که بیشترین اقامت را در آنجا خواهید داشت مثل کشور هلند، درخواست ویزای شینگن مولتیپل دهید.

ویدئو موسسه شمیران گشت با موضوع ویزای شینگن

در این ویدئو درباره ویزای شینگن و نحوه گرفتن ویزای شنگن صحبت می کنیم. با ما در این ویدئو همراه باشید.

راهنمای پر کردن فرم را مطالعه نمایید.  (فقط موارد ضروری به شما توضیح داده میشود و در صورت راهنمایی بیشتر میتوانید از طریق فرم تماس با ما سوالات خود را بپرسید).

نکته مهم: تمام موارد را با خودکار آبی و به زبان انگلیسی خوانا پر کنید. (الزامی به تایپ نیست ولی اگر تمایل داشتید میتوانید تایپ هم بکنید).

1-      نام خانوادگی

۲-      نام

۳-      تاریخ تولد

۴-      شهر محل تولد

۵-      کشور محل تولد

۶-      ملت شما (افرادی که ملیت ایرانی دارند ایران مینویسند)

۷-      جنسیت

۸-      وضعیت تاهل

۹-      کد ملی

۱۰-  نوع پاسپورت (تیک ordinary  را بزنید)

۱۱-  شماره پاسپورت

۱۲-  تاریخ صدور پاسپورت

۱۳-  تاریخ انقضا پاسپورت

۱۴-  محل صدور پاسپورت (Passport Police chief)

۱۵-  آدرس و تلفن منزل و ایمیل

۱۶-  عنوان شغلی (مطابق با عنوانی که در گواهی اشتغال بکار ترجمه شده آمده است)

17-  آدرس محل کار

۱۸-  هدف از سفر

۱۹-  کشور مقصد ( بنویسید Netherland )  بیست و سه: اولین مرز ورد (بنویسید Amesterdam )

۲۰-  نوع ویزای درخواستی (یکبار ورود / مالتیپل)

۲۱-  در صورتی که در سه سال گذشته ویزای شینگن گرفته اید تاریخ آن را وارد کنید. (توصیه میشود اگر ویزای شینگن قبلی دارید برای هر تاریخی آن را وارد کنید حتی اگر بیشتر از سه سال باشد) (آخرین ویزای شینگن را وارد کنید و نیازی به وارد کردن تاریخ همه ویزاها نیست)

۲۲-  در صورتی که از شما قبلا انگشت نگاری شده است (چه ویزا گرفته باشید چه ویزا نگرفته باشید ) تاریخ آن را وارد کنید.

۲۳-  تاریخ درخواستی ورود به شینگن (توصیه میشود از ازمان ورود به سفارت سه هفته بعد باشد)    سی: تاریخ درخواستی خروج از شینگن

۲۴-  اگر دعوت نامه ای از شخص دارید مشخصات فرد دعوتن کننه=ده و اگر رزرو هتل دارید اسم آدرس و تلفن هتل

۲۵-  تیک cash  را بزنید

۲۶-  تاریخ و شهر مخلی که فرم را پر میکنید

۲۷-  امضا (بچه های زیر ۱۸ سال توسط پدر یا مادر امضا شود) . صفحه آخر هم امضا شود .

فیلم راهنمای اخذ ویزای هلند

در نظر داشته باشید wisa.ir میتواند به عنوان یک مشاور تخصصی در کنار شما برای اخذ ویزای هلند تضمینی و بصورت فوری به یاری شما بیاید.

درصورت هرگونه سوال و یا درخواست میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

ویزای هلند با دعوتنامه

همانطور که گفته شد این ویزا در واقع زیرمجموعه ای از ویزای بازدید از اعضای خانواده و دوستان با ملیت های اروپایی است. فرد متقاضی ویزا در صورتی که دارای فامیل و یا دوست نزدیک در کشور هلند باشد می تواند با دریافت دعوتنامه از طرف آنها برای ویزای کوتاه مدت هلند اقدام نماید. دعوتنامه به عنوان نوعی حمایت کننده مالی میزبان از مهمان محسوب می شود. به این ترتیب فرد دعوت کننده باید با ارائه کپی فیش حقوقی سه ماهه اخیرش توانایی مالی خود را برای پشتیبانی از متقاضی در مدت زمان اقامت کوتاهش به اثبات برساند و همچنین با اسکن از کارت اقامت خود، فرم دعوتنامه را تکمیل و بعد از تایید از طرف شهرداری هلند، آن را برای درخواست کننده ویزا ارسال نماید. از زمان تایید فرم دعوتنامه توسط شهرداری هلند این فرم به مدت ۳ ماه اعتبار خواهد داشت. البته اگر فرد متقاصی در VFS سفارت هلند؛ که بعدا به طور مفصل در مورد آن توضیح خواهیم داد، بتواند تمکن مالی خود را برای سفر به هلند به اثبات برساند، در آن صورت به تایید مدارک مالی دعوت کننده نیازی نخواهد بود. به عنوان مثال فرد خواهان ویزا باید ثابت کند که توانایی پرداخت حداقل ۳۴ یورو در هر روز را خواهد داشت. در شرایطی خاص که میزبان هلندی شما در کشور ایران ساکن باشد نیازی به ارسال دعوتنامه به کشور هلند نیست، در عوض باید فرم دعوتنامه را دانلود کرده و بعد از تکمیل و امضای میزبان هلندی، این امضا را از طریق سفارت هلند قانونی کرد. به خاطر داشته باشید برای قانونی‌ سازی امضای میزبان به وقت سفارت نیاز خواهید داشت.

مدارک لازم برای دریافت ویزای هلند از طریق دعوتنامه

داشتن یک دعوت ‌نامه معتبر در پرونده درخواست ویزا، برای فرد متقاضی به عنوان یک امتیاز ویژه محسوب خواهد شد و در صورتی که دیگر مدارک نیز تکمیل و بدون نقص باشد می تواند در تصمیم‌گیری نهایی کنسولگری هلند برای صدور ویزا بسیار موثر باشد. دعوتنامه ‌ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند برخی از پرکاربرد ترین آنها شامل دعوتنامه های کاری، بازدید از خانواده، نمایشگاهی، تجاری و تحصیلی می شود. فرد متقاضی دارای دعوتنامه، علاوه بر مدارکی که در ادامه در بخش مدارک مورد نیاز ویزای هلند به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند باید مدارک زیر را نیز تهیه نماید.

  1. کپی دعوت‌نامه رسمی تایید شده
  2. بیان توضیحات شفاف و کامل در مورد هدف از سفر
  3. مشخص نمودن مدت زمان و محل دقیق اقامت
  4. ارائه اطلاعات کامل از فرد یا شرکت دعوت‌ کننده
  5. به همراه داشتن تاییدیه حساب بانکی

ویزای ترانزیت هلند

یکی دیگر از انواع ویزاهای کوتاه مدت هلند که دارندگان آن می توانند وارد فرودگاه هلند شده و بدون خروج از محدوده آن به سمت کشوری که مقصد اصلی آنهاست سفر کنند ویزای ترانزیت هلند یا همان ویزای شینگن نوع A یا ATV است. این ویزا به شما اجازه خروج از فرودگاه هلند را نخواهد داد و فقط برای تعویض پرواز از آن استفاده می شود. دارا بودن هر کدام از شرایط زیر افراد را از به همراه داشتن ویزای ترانزیت هلند در فرودگاه این کشور معاف می سازد.

– اگر از ویزا و یا مجوز اقامت یکی از کشورهای ناحیه شینگن و یا انجمن تجارت آزاد اروپا برخوردارید.

– اگر دارای ویزای کانادا، ژاپن و یا آمریکا هستید.

– به همراه داشتن مجوزی که تضمین کننده بازگشت نامحدود به کشورهای آندورا، سن مارینو، کانادا، ژاپن و آمریکا است.

– اعضای خانواده‌ های دارای اقامت در کشورهای حوزه شینگن، EEA و یا سوئیس

– به همراه داشتن پاسپورت دیپلماتیک و یا داشتن پاسپورت رسمی و یا خدماتی که فقط شامل تعدادی از کشورها می‌شود.

– پرسنل هوایی در حال انجام وظیفه در فرودگاه و یا اعضای سازمان بین‌المللی هوانوردی غیرنظامی (ICAO)

ویدئو موسسه شمیران گشت با موضوع مدارک مورد نیاز ویزای شینگن

در این ویدئو درباره مدارک مورد نیاز ویزای شینگن صحبت کرده ایم. همانطور که میدانید برای سفر به بسیاری از کشورهای اروپایی نیاز به ویزای شنگن دارید. اما بسیاری از افراد از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن آشنا نیستند و با ارائه مدارک ناقص به سفارت، ریجکتی ویزای شینگن را تجربه می کنند. با ما در این زمینه همراه باشید.

ویزای ملی هلند

 ویزای ملی هلند یکی از انواع ویزاهای بلند مدت هلند محسوب می شود که مورد استفاده آن بیشتر برای امور تحصیلی و یا کاری است. با در دست داشتن این ویزا تنها می توانید در مدت زمان اعتبار در کشور هلند اقامت داشته باشید. لازم به ذکر است این ویزا به شما اجازه سفر به دیگر کشورهای حوزه شینگن را نخواهد داد.

ویزای بیزینس هلند

اگر برای رونق کسب و کار و معرفی محصولات و خدمات خود به اروپایی ها، قصد برپایی جلسات، کنفرانس، دوره‌ های آموزشی، نمایشگاه‌ های تجاری و دیگر برنامه های مرتبط را در کشور هلند دارید می توانید با اثبات این اهداف برای ویزای هلند اقدام نمایید. توجه داشته باشید ویزای شینگن هلند برای اینگونه مقاصد بیزینسی تنها برای افرادی صادر خواهد شد که توسط هیچ یک از نهادها و سازمان ‌های هلندی بابت فعالیت که انجام داده اند مزدی دریافت نکنند. اما اگر قصد انجام کار و دریافت حقوق  و یا حتی سرمایه گذاری در این کشور را دارید می بایست  از طریق دیگری اقدام نمایید که در ادامه این مقاله خواهیم گفت

آژانس مسافرتی شمیران گشت

 ۰۲۱-۲۶۲۰۶۳۵۷ – ۰۲۱-۲۶۲۰۶۴۷۹

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

ویزای بازگشت هلند

در حقیقت ویزای بازگشت هلند برای افرادی مناسب است که در حال حاضر در هلند هستند و قصد خروج از این کشور را به طور موقت دارند اما به هر دلیلی مدرک ویزای خود را گم کرده اند و یا حتی اعتبار کارتشان در حال پایان است. این افراد به منظور برگشتن به هلند به ویزای بازگشت نیاز خواهند داشت. برای فراهم آوردن این امکان باید شواهد و مدارک لازم را به همراه مبلغ ۱۴۸ یورو برای دریافت این ویزا به سفارت پرداخت نمایند.

ویزای سرمایه گذاری هلند

یکی از انواع دیگر ویزاهای بلند مدت هلند ویزای سرمایه گذاری و یا ثبت یک کسب و کار در کشور هلند است، خیلی از افراد در سراسر جهان، هلند را کشوری مناسب جهت سرمایه گذاری و اقامت طولانی مدت به همراه خانواده خود می دانند از این رو تمایل دارند سرمایه خود را وارد خاک این کشور کنند و از این طریق اقامت هلند را به دست آورند. در این حالت متقاضیان می توانند با مراجعه به سفارت هلند در کشور خود و ارائه مدارک مبنی بر این درخواست از سوی سفارت، ویزای سرمایه گذاری هلند را دریافت نمایند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع از ویزای شینگن هلند و یا هرکدام از ویزاها می توانید با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.

ویزای اجازه کار هلند

هلند مقصد مورد توجه بسیاری از جویندگان کار در سراسر جهان است. یکی از ویزاهای مرتبط با اهداف کاری و تجارت ویزای اجازه کار هلند می باشد که اخذ این نوع ویزا مانند هر ویزای دیگری اصول و قواعد مشخص خود را دارد و شرایطی را فراهم می آورد تا متقاضیان بتوانند در این کشور اروپایی شغل مناسب خود را پیدا کرده و از این طریق مجوز اقامت دریافت نمایند. این افراد می توانند به عنوان یک کارگر ماهر (اسکیل ورکر)، کارگر فصلی، کار آموز، کارمند و یا با استفاده از بلو کارت اتحادیه اروپا از کشور هلند اجازه اقامت دریافت نمایند. برای اخذ ویزای کاری هلند شما باید گذرنامه، کپی اعلام نیاز کارفرما، کپی قراردادکار و مجوز کاری TWV که به درخواست کارفرما و به نام شما صادر شده است را همراه خود داشته باشید. گفتنی است شخص متقاضی ویزای کاری هلند باید از حمایت کننده یا همان اسپانسر به رسمیت شناخته شده و معتبری در کشور هلند برخوردار باشد. این اسپانسر ممکن است یک فرد حقیقی و یا کمپانی معتبر هلندی باشد. اسپانسرها به شما کمک می کنند تا به طور همزمان برای اخذ ویزای MVV و  همچنین ویزای کاری اقدام نمایید. لازم به ذکر است اجازه اقامت جهت اشتغال فصلی نیز  تنها برای یک دوره ۲۴ هفته ای صادر می شود بنابراین با  استفاده از ویزای شینگن نیز می توان به این نوع هدف کاری نائل شد.

ویزای طولانی مدت هلند (MVV)

ویزای MVV یکی از انواع ویزاهای بلند مدت معروف در کشور هلند است و برای افرادی مناسب خواهد بود که قصد اقامت در هلند با مدت زمانی بیشتر از سه ماه را خواهند داشت. به همین منظور باید حداقل حدود دو ماه پیش از سفر به شرکت کارگزار این کشور مراجعه کرده و درخواست خود را به ثبت برسانند. از طریق اخذ ویزای MVV می توانید برای مدت زمان مشخصی در کشور هلند اقامت داشته باشید. به طور مثال بیشتر دانشجویانی که با هدف تحصیل در کشور هلند خواهان اقامت این کشور هستند برای دریافت این ویزا اقدام می کنند. MVV هلند در واقع به ویزای شینگن شباهت هایی دارد البته با این تفاوت که شما با داشتن این ویزا دیگر به جای یک گردشگر خارجی می توانید به عنوان یک ساکن بالقوه وارد خاک این کشور شوید. با این توصیفات دریافت ویزای MVV نمی تواند به سادگی ویزای شینگن باشد بنابراین اخذ این ویزا علاوه بر مدارک لازم، نیازمند گرفتن نمره قبولی در مجموعه ای از امتحانات Basic Civic Integration Exam است که برای ارزیابی مهارت‌ های گفتگو، خواندن و آشنایی با جامعه هلند در نظر گرفته شده است.

ویزای فرش نارنجی (OCVF) هلند

خدمات ویزای فرش نارنجی هلند درواقع مختص افرادی است که به طور پیوسته با دلایل کاری به کشور هلند سفر می کنند و یا شرکتی که کارکنان آن مدام به هلند در رفت و آمد هستند و برای هر بار اقامتشان نیازمند یک ویزای شینگن هلند کوتاه مدت می باشند.

ویزای کارائیب

هلند شامل بخش های مختلف در منطقه دریای کارائیب است که افرادی که قصد ورود به این مناطق را دارند باید برای دریافت ویزای خاصی به نام ویزای منطقه کارائیب اقدام نمایند این ویزا به دو نوع کوتاه مدت ۹۰ روزه و طولانی مدت تقسیم بندی شده است و درصورتی که خواهان اقامت بیشتر از۹۰ روز در این منطقه هستید، باید برای (residence permit) در قالب ویزای طولانی مدت اقدام نمایید. این مجوز از طریق سفارت کشور مورد نظر صادر خواهد شد.

ویزای تحصیلی هلند

دانشجویان برای تحصیل در کشور هلند از ویزاهای بلند مدت MVV یا VVR استفاده می کنند. تحصیل در این کشور در مقاطع آموزش متوسطه یا فنی حرفه ای و دانشگاه صورت می گیرد. همچنین به منظور تحصیل در برخی از دوره های دانشگاه علوم کاربردی و یا دانشگاه های مطالعاتی، دارا بودن سطح خاصی از دانش لازم است. شما برای اخذ پذیرش در این کشور در مقطع لیسانس نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی سطح آیلتس ۶ ، در مقطع کارشناسی ارشد آیلتس ۵/۶ و در مقطع دکتری آیلتس ۷ هستید.

آژانس مسافرتی شمیران گشت

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

رهگیری پرونده درخواست ویزای هلند

در صورتی که به وی اف اس مراجعه کرده اید و میخواهید روند پرونده خود را پیگیری کنید می توانید از طریق لینک زیر پرونده خود را رهگیری کنید. برای این منظور باید از app Ref که در برگه رسید خود نوشته شده است استفاده کنید. برای رهگیری کلیک کنید.

مدارک لازم برای ویزای هلند

به منظور اخذ ویزای هلند بدون دعوتنامه می باست مدارکی را قبل از مراجعه به سفارت جهت مصاحبه ویزای شینگن در دست داشته باشید. در ادامه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هلند را خدمت شما عزیزان معرفی می نماییم. همچنین در نظر داشته باشید ارائه درست و تمام و کمال مدارک برای افزایش شانس اخذ ویزای هلند بسیار مهم و ضروری است.

فرم درخواست ویزای هلند پاسپورت دارای اعتبار فعلی متقاضی به همراه کلیه پاسپورت های قبلی
دو قطعه عکس 3.5*4.5 پرینت گردش حساب (3 ماهه اخیر) به همراه تمکن مالی
ارائه مدرک شغلی همراه با سابقه بیمه تامین اجتماعی اصل و ترجمه اسناد ملکی
ارائه اصل و کپی دعوت نامه معتبر (در صورت وجود) رزرو بلیط رفت و برگشت به هلند
ووچر هتل در هلند اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی

هزینه ویزای هلند

گرفتن ویزای هلند هزینه هایی دارد. هزینه اخذ وقت سفارت توسط کارگزاری سفارت، هزینه اخذ وقت سفارت توسط وکیل، هزینه درخواست ویزای هلند که به سفارت این کشور می پردازید، هزینه ترجمه مدارک، هزینه بیمه مسافرتی، هزینه بلیط هواپیما، هزینه رزرو هتل و اقامتگاه و هزینه های جانبی دیگر. در حال حاضر هزینه درخواست ویزای هلند برای افراد بالغ 80 یورو و برای افراد 6 تا 12 ساله 40 یورو می باشد. همچنین کارگزاری اخذ ویزای هلند مبلغ 28 یورو را برای انگشت نگاری بیومتریک از شما اخذ خواهد نمود. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات جزئی تر در مورد هزینه کلی اخذ ویزای هلند با شمیران گشت در تماس باشید.

تماس wisa.ir

وقت سفارت هلند

کشور هلند مانند بسیاری از کشورهای اروپایی که در ایران سفارت دارند خدمات اولیه اخذ ویزای هلند شامل وقت سفارت هلند را به کارگزاری مورد تایید خود برون سپاری کرده است. VFSGLOBAL کارگزاری رسمی اخذ وقت سفارت هلند در ایران می باشد. این کارگزاری خدمات انگشت نگاری بیومتریک و دریافت مدارک ویزای هلند را انجام می دهد. شما برای انجام این خدمات می باست به دفتر وی اف اس به آدرس: تهران، میدان هروی، خیابان موسوی (گلستان ۵)، مجتمع تجاری هروی، طبقه چهارم  مراجعه نمایید و از رفتن به سفارت هلند تا زمان وقت سفارت خودداری نمایید. آدرس سفارت هلند در ایران به شرح زیر می باشد:

تهران ، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه)، دیباجی، خیابان سنبل، نبش ارغوان غربی، پلاک 7

ریجکتی و رفع ریجکتی ویزای هلند

متقاضیان اخذ ویزای هلند بنا به دلایل متعدد از جمله ناقص بودن مدارک، جعلی بودن مدارک، نبود اطمینان از بازگشت متقاضیان، عدم اثبات تمکن مالی لازم برای سفر به کشور هلند، داشتن سوء پیشینه و موارد اینچنینی توسط سفارت هلند ریجکت می شوند. اگر شما نیز به هر دلیلی با مشکل ریجکتی ویزای هلند مواجه شدید می توانید روی شمیران گشت برای نامه رفع ریجکتی ویزای هلند حساب کنید. تنها کافیست با شمیران گشت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که اخیراً سفارت هلندبه بسیاری از نامه های رفع ریجکتی پاسخ منفی می دهد و هیچ تضمینی برای رفع ریجکتی ویزای هلند وجود ندارد.

واکسن های مورد تایید هلند

طبق آخرین خبر اعلامی توسط سفارت هلند، واکسن های فایزر و بیون‌تک، مدرنا، آسترازنکا، جانسون اند جانسون و سینوفارم مورد تایید کشور هلند می باشند و متقاضیان اخذ ویزای هلند می بایست دو دوز از یکی از این واکسن ها را زده باشند تا بتوانند ویزای هلند را اخذ نموده و مجوز ورود به این کشور را دریافت نمایند.

آخرین قوانین اخذ ویزای هلند

از 22 دسامبر ساعت 0:01 به بعد، همه مسافرانی که از خارج از شنگن/اتحادیه اروپا به هلند سفر می کنند (بازگشت) باید نتیجه آزمایش منفی خود را نشان دهند، از جمله کسانی که به طور کامل واکسینه شده یا بهبود یافته اند. این امر در مورد مسافران کشورهای پرخطر و کشورهایی که در فهرست کشورهای امن اتحادیه اروپا قرار دارند نیز صدق می کند. سایر معافیت ها از الزامات آزمایش به قوت خود باقی است.

از 22 دسامبر ساعت 0:01 به بعد، مسافران واکسینه شده و بهبودیافته نیز در سفر (بازگشت) از کشورهای بسیار پرخطر به هلند، دیگر از الزامات قرنطینه معاف نیستند. این قبلاً در مورد کشورهایی پر خطر بودند اعمال می شد.

منبع خبر : vfsglobal

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد آرا: 43

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!