ویزای شینگن پرتغال | ویزای تضمینی پرتغال

ویزای پرتغال

ویزای سفارت پرتغال-ویزای شینگن پرتغال- ویزای توریستی یا تجاری پرتغال-ویزای تضمینی پرتغال-سفارت پرتغال-ویزای فوری پرتغال
ویزای پرتغال

شمیران گشت مجری تخصصی اخذ ویزای کشورهای اروپایی و کانادا

با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان:   ۰۲۱۲۶۲۰۶۳۵۷    – ۰۲۱۲۶۲۰۶۴۷۹

پرتغال، کشوری توسعه یافته با جاذبه های طبیعی بسیار زیبا و جذاب است که توجه گردشگران زیادی را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. جالب است بدانید این کشور کوچک دارای موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی است چرا که در نقطه تلاقی سه قاره اروپا، آفریقا و آمریکا واقع شده است و به همین خاطر در تعاملات و مسیرهای بین المللی از اهمیت بالایی برخوردار است. پایتخت کشور پرتغال شهر بزرگ لیسبون است که از آثار طبیعی و تاریخی بی شماری برخوردار است و شامل دو بخش مدرن و قدیمی است که ادغام این دو در کنار هم، زیبایی این شهر را دو چندان کرده است. علاوه بر لیسبون این کشور دارای دو شهر بزرگ و ثروتمند دیگر با نام های پورتو و آلگارو است که از نظر بین المللی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. اگر چه زبان رسمی این کشور پرتغالی است اما اغلب مردم به زبان انگلیسی با هم صحبت می کنند. اگر به هر دلیلی قصد سفر به کشور پرتغال را دارید در ابتدا باید برای دریافت ویزای آن اقدام نمایید. آژانس شمیران گشت در این مقاله اطلاعات جامعی را در خصوص ویزای پرتغال و مراحل دریافت آن به شما متقاضیان عزیز ارائه خواهد داد.

ویزای پرتغال

انواع ویزاهای پرتغال و مدت زمان اعتبار آنها

ویزاهای مختلفی به منظور ورود به کشور پرتغال صادر می گردد. برای مثال این کشور دارای ویزاهای کاری، تحصیلی، ازدواج، پزشکی، توریستی و… است. اما این که کدام یک از این ویزاها برای شما مناسب است، به هدف و انگیزه شما از سفر به پرتغال بستگی دارد. مثلا اگر برای بازدید از مراکز گردشگری و توریستی پرتغال قصد سفر به این کشور را دارید باید برای ویزای توریستی اقدام نمایید. همانطور که می دانید این کشور عضو پیمان شینگن است بنابراین برایش داشتن یک تجربه سفر به یاد ماندنی از این سرزمین کافی است برای ویزای شینگن پرتغال اقدام نمایید. در ادامه در خصوص هر کدام از ویزاها توضیحاتی ارائه شده است.

ویزای کاری پرتغال

هرچه مدرک تحصیلی بالاتری داشته باشید برای اخذ ویزای کاری پرتغال شانس بیشتری خواهید داشت. اما  یک روش دیگر برای اخذ این ویزا ارائه دعوتنامه از سوی یک کارفرمای پرتغالی به سفارت این کشور است. در این صورت کارفرما یا شرکت دعوت کننده مسئولیت درآمد و زندگی شما را بر عهده گرفته و بنابراین شما می توانید خیلی راحت تر برای ویزای کاری اقدام نمایید. در واقع با دریافت ویزای کاری پرتغال شما از بدو ورود به این کشور از شغل و حقوق مناسب برخوردار هستید و بعد از حدود ۴ تا ۵ سال کار در پرتغال نیز اقامت دائم این کشور را دریافت خواهید کرد. همچنین می توان از طریق ویزای تحصیلی برای انجام کار پاره وقت و تمام وقت در پرتغال اقدام کرد. برخی از مدارک مورد نیاز که برای دریافت ویزای کاری کشور پرتغال لازم هستند، عبارتند از:

رزومه کاری، شناسنامه، دوقطعه عکس ۴*۳، گذرنامه معتبر، سند ازدواج، قرارداد کاری کارفرما یا دعوت نامه از سوی کارفرما و همچنین مدرکی که ثابت کند شما در کشور پرتغال دارای محل اقامت هستید.

ویزای شینگن پرتغال

ویزای پزشکی پرتغال

اگر فردی به یک نوع بیماری مبتلا شده باشد که در کشورش تجهیزات و علم مناسبی برای درمان آن وجود ندارد. می تواند برای ادامه درمان به کشور دیگری نظیر پرتغال سفر کند که در این صورت باید برای ویزای پزشکی اقدام نماید. برخی از مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا عبارتند از :

  • مدارکی که نشان دهد از وضعیت مالی مناسبی برای سفر به پرتغال برخوردارید و یا دعوت نامه از طرف دوست و یا فامیلی که می تواند محل اقامت شما در این سفر و همچنین هزینه های شما را تضمین نماید.
  • مدارک مربوط به بیماری که از پزشک معالج خود دریافت کرده اید و همچنین مشخصات پزشک معالج در کشور پرتغال و بیمارستانی که شما را پذیرش کرده است.
ویزای شینگن پرتغال

برای دریافت فرم ویزا پرتغال به صفحه زیر مراجعه کنید.

ویزای ازدواج پرتغال

اخذ ویزای ازدواج روشی دیگر برای کسب اقامت دائم پرتغال است. ویزای ازدواج در پرتغال به چند دسته زیر تقسیم می شود:

ویزای کشور پرتغال از طریق ازدواج با یک پرتغالی

با دریافت این ویزا شما می توانید در ابتدا اقامت تان را برای مدت ۱ سال بگیرید و بعد از ۳ سال زندگی مشترک اقدام به گرفتن تابعیت پرتغالی نمایید.

ویزا از طریق نامزدی با یک پرتغالی

در این صورت ویزای کشور پرتغال در کمتر از ۳ ماه برای شما صادر شده و تا ۶ ماه برای ازدواج در پرتغال زمان خواهید داشت.

ویزا از طریق ازدواج با یک فرد مقیم پرتغال

با ازدواج با کسی که مقیم پرتغال است شما بعد از سه سال می توانید برای اخذ اقامت دائم پرتغال اقدام نمایید.

ویزای شینگن پرتغال

ویزای تحصیلی پرتغال

تحصیل در کشور پرتغال در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترای تخصصی امکان پذیر خواهد بود و در کنار تحصیل امکان کار پاره وقت نیز میسر می شود. شما به راحتی می توانید بعد از اتمام هر یک از این دوره های تحصیلی برای اقامت پرتغال اقدام نمایید. اما گفتنی است اصولا دانشگاه های پرتغال به نسبت دیگر دانشگاه های اروپا از کیفیت چندان مطلوبی برخوردار نیستند. بنابراین لازم است قبل از اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی پرتغال در این باره تحقیق نمایید.

ویزای شینگن پرتغال

آژانس مسافرتی شمیران گشت

آدرس آژانس : در گوگل بنویسید آژانس شمیران گشت

ویزای توریستی پرتغال

همانطور که گفته شد پرتغال یکی دیگر از کشورهای اروپایی زیبا و جذاب است که سالیانه مردم زیادی از سراسر جهان نظیر ایران در تور پرتغال به این کشور سفر می نمایند. با توجه به این که پرتغال یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن است. بنابراین شما می توانید به منظور بازدید از این کشور، برای اخذ ویزای شینگن توریستی ( حداکثر۹۰ روز) اقدام نمایید. این ویزا همچنین برای بازدید از اقوام، شرکت در کنفرانس و نمایشگاه های بین المللی پرتغالی و اهداف کوتاه مدت دیگری از این قبیل کارایی دارد.

ویزای پرتغال از لحاظ تعداد ورود به کشور پرتغال

ویزای توریستی در کشور پرتغال نیز همانند دیگر کشور های حوزه شینگن به صورت یکبار ورود (single entry) و یا چند بار ورود (multiple entry) صادر می گردد. بنابراین در صورتی که در طی مدت زمان اعتبار ویزای خود می خواهید چندبار وارد خاک این کشور شوید باید حتما از ویزای چندبار ورود استفاده نمایید که لازم است این مسئله در برگه ویزای پرتغال شما درج شده باشد.

ویزای شینگن پرتغال

ویزای طلایی پرتغال

ویزای طلایی پرتغال در واقع یک روش مناسب و سریع به منظور دریافت اقامت پرتغال  از طریق سرمایه‌گذاری است. به همین منظور افراد با ملیت های خارج از اتحادیه‌ی اروپا می توانند با سرمایه‌گذاری در یک زمینه‌ تجاری و یا حتی غیرتجاری برای خود و افراد خانواده اقامت پرتغال را دریافت نمایند.گفتنی است فرآیند اخذ این نوع ویزا بسیار آسان و روشن بوده و با حداقل مدت‌زمان لازم برای حضور سالیانه در این کشور یکی از بهترین راه های دریافت اقامت پرتغال خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ این ویزا و دیگر ویزاهای کشور پرتغال می توانید با ما تماس بگیرید.

ویزای شینگن پرتغال

توجه : سفارت پرتغال بعد از تحریم های ایران روادید صادر نمی کند و این امکان را به سفارت اسپانیا محول کرده است. بنابراین جهت دریافت ویزای پرتغال با سفارت اسپانیا در ارتباط باشید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 47

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!